Osvita.ua Середня освіта Чиновники кажуть, що вже оздоровили два млн дітей
Чиновники кажуть, що вже оздоровили два млн дітей

У Мінсоцполітики розповіли про хід оздоровлення та відпочинку дітей

Чиновники кажуть, що вже оздоровили два млн дітей

За першу половину літа послугами оздоровлення та відпочинку охоплено понад 70% запланованої кількості дітей. Про це на засіданні Всеукраїнського штабу з оздоровлення дітей заявила заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова.

"Станом на 15 липня кількість дітей, охоплених послугами оздоровлення та відпочинку, становила 2 173 265. Це 71% від запланованої кількості", - сказала Дроздова.

За її словами, на цей час свою роботу розпочали 17 936 закладів, з них 794 – заклади оздоровлення. При цьому вона відзначила, що в Закарпатській області позапланово відкрито та функціонує 13 закладів оздоровлення та відпочинку.

"Що стосується фінансового забезпечення, то станом на 15 липня на оздоровлення та відпочинок дітей використано 1 002 633 грн., тобто 53% від запланованої суми на 2013 рік", - зазначила Дроздова.

Вона також відзначила, що цьогоріч на ці потреби виділено коштів на 8% більше, ніж минулого року.

Заступник міністра окремо зупинилася на питанні реєстрації та атестації закладів, які займаються наданням послуг з оздоровлення та відпочинку. "Спеціалісти мають ставитися до цього питання більш серйозно, принципово та скрупульозно", - зазначила вона.

Як відомо, міністр соціальної політики Наталія Королевська запевнила, що заклади, які не забезпечать належну якість оздоровлення та відпочинку, у майбутньому державного замовлення не отримають.

"Ми у жодному разі не повинні допустити повторення ситуації, яка виникла навколо дитячого табору "Оріон" у Бердянську! Наше завдання – не лише покарати винних, але і зробити все, щоб цей випадок був останнім", - підкреслила міністр.

Освіта.ua
25.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ira
Оздоровили?....Нашим учням,які мають статус чорнобильців 4категорії ,цього року надали на даний час аж....4путівки на оздоровлення.Цікаво вони входять у ті 2 млн.?!!!!
Вчителька
Ага, оздоровили... Повезли дітей-сиріт з Волині у "Сперансу" (Одеська обл.). Хлопці віком 15-16 років за три тижні схудли на 7-8 кг.
Сергій
Для виконання цього дебільного плану вже хочуть дораховувати дітей, які відпочивали з батьками за власні кошти???!!! Про це видали накази районні та міські відділи освіти! Головне показники!!!
VV
Для Сергій: Вони не хочуть, а кожного року збирають цю інформацію і подають її в своїх звітах, міські, районні, обласні управління освіти.
Коментувати
Petrov Ka
Ні, ну це якась дикість. Що означає охоплено оздоровленням 2 млн дітей. Вони в своїх школах це здоров’я втрачали, а зараз у тих самих приміщеннях його відновлюють??? Я не розумію, це як??
Полина Осипенко
В червні Азаров говорив, що має оздоровитись 70 % дітей, тепер оздоровили 70% від запланованого, тобто всього лиш половина дітей поїхали у табори, а що робили інші? Місто, вулиця, телевізор? Яка альтернатива в теперішньої влади хоча б радянським піонертаборам.
Ирина Шульгина
Для Полина Осипенко: Какие поионерлагеря??? Вы о чем? ВСе лучшее давно растащили под личные дачи и отели. Да что там лагеря, депутаты пляжи в личное пользование выкупают. Так что о пионерлагерях можно забыть
Коментувати
Владимир
Как всегда в школе в пильных классах, питание в той же школьной столовой, с отдыхом на школьной площадке. Это оздоровление??? Оздоровление, "покращення" кошельков и счетов местных чиновников. Получается, всех это устраивает.
Таня
Главное отчитаться и денежки списать, а на детей им наплевать. Работала в лагере - пришла дама из УО, мы говорим: "Останьтесь, посмотрите мероприятие", она бумажки проверила - и ушла. Вот их истиннре лицо!!!
Ирина Шульгина
На асфальте - лучший отдых. Ага оздоровились, здоровее некуда, кто у бабушки, кто дома просидел. О тех лагерях в школах говорить смешно. Совесткие лагеря чиновники под дачи поделили, под отели, а дети могут и так оздоровиться. Пускай выживают сильнейшие!
gentelmen
Це дуже смішно!!!
Олена
Для gentelmen: Нам навіть Азаров не поміг вибити путівки
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!