Osvita.ua Середня освіта 52 % п’ятикласників обрали німецьку, як другу іноземну
52 % п’ятикласників обрали німецьку, як другу іноземну

Професійному розвитку вчителів німецької мови сприятиме Гете-Інститут

52 % п’ятикласників обрали німецьку, як другу іноземну

Заступник міністра освіти Борис Жебровський провів зустріч з керівником мовного відділу Гете-Інституту в Україні пані Петрою Кйоппель-Майер. За повідомленням прес-служби МОН, сторони обговорили питання співпраці у рамках спільного проекту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

За словами Жебровського, що на сьогодні за попередніми даними 52 %, а це майже 200 тисяч учнів 5-х класів, обрали для вивчення німецьку як другу іноземну мову.

У Міністерстві освіти повідомили, що це у свою чергу, вимагає перегляду програм фахової перепідготовки вчителів німецької мови, створення сучасного навчально-методичного забезпечення та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як передавача інформації.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що Гете-Інститут сприятиме професійному розвитку вчителя німецької мови через створення нової Програми для інститутів післядипломної освіти, проведення тренінгів для вчителів у обласних центрах України, забезпечення методичною літературою, а також допоможе в організації учнівських олімпіад.

Освіта.ua
25.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника Татаренко
На Украине уже языковая среда русская везде, может за исключением сел каких. Зачем нам учить язык, который и так звучит из всех экранов телевизоров, 80% печатной продукции на русском. Читай - не хочу. А вот изучая в школе 10 лет да еще и в выше 3-4 года, у нас никто ни на английском , ни на каком другом с иностранцами не может. Это ли не позор?
Д
"В Украине" , шановна. Не всюди, слава Богу.
Малорос
Если говорить по-русски, то правильно "на Украине" и не надо новоделом забивать правила русского языка. На украинском как хотите, так и говорите.
О
Малорос, укажите каким правилом вы пользовались, говоря "на Украине".А может "на России", "на Беларуси" или как изменится смысл выражений с предлогами "на и в" - "в земле" и "на земле"))
Коментувати
оксана
А хто ото у нас питав, я б обрала російську для своєї дитини.
ольга петровна
У школьников и их родителей никто не спрашивает...
Вчитель іноземної
А в нас з першого класу німецьку,а от другу іноземну ввели російську,на жаль ніхто не запитував ні дітей,ні батьків,ні вчителів,яку іноземну краще вивчати як другу(анлійську,французьку чи іспанську)У нас російська і державна і іноземна,СМІХОТА!
учитель
Для Вчитель іноземної: русский язык выступает не как иностранный, а как язык меньшинств... в Крыму русский язык выбирать нельзя, так некоторые школы выбирают другой язык меньшинств-крымско-татарский... это все четко в приказе МОН указано
Коментувати
Дарина
А п’ятикласники щось обирали?) Невже?))
вчитель
Для Дарина: Погано думаєте про всіх:обирають вивчення мови батьки - для своїх дітей.У школі втвчається англійська, німецька , російська.
Дарина
Батьки обирали? Їх хтось про щось питав?))
Ирина
а нам до сих пор не сказали какой второй язык учить будем, просят перезвонить после 15 августа...еще сами не решили...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!