Osvita.ua Середня освіта Школи не можуть обслуговувати шкільні автобуси
Школи не можуть обслуговувати шкільні автобуси

Фінансові ресурси місцевих бюджетів, у першу чергу, спрямовуються на виплату заробітних плат

Школи не можуть обслуговувати шкільні автобуси

У Міністерстві освіти визнають, що на обслуговування шкільного автотранспорту не вистачає коштів.

Про це йдеться у повідомлені Міністерства освіти і науки у відповідь на інформацію щодо незадовільної реалізації програми "Шкільний автобус" у Чернігівській області, про яку повідомили освітяни під час виїзного засідання Комітету ВР з питань освіти і науки.

За інформацією освітян області не врегульованими є питання із закупівлею пального та запасних частин для автобусів, частина з яких уже застаріла. Також не вистачає кваліфікованих водіїв відповідної категорії, не передбачено посаду вихователя, який супроводжує школярів у дорозі.

У зв’язку з вищезазначеним, Міністерство освіти і науки інформує, що у 2013 році фінансові ресурси місцевих бюджетів, у першу чергу, спрямовуються на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Питома вага видатків на оплату праці в бюджетах районів і міст обласного значення складає 78%, із урахуванням енергоносіїв – 90,6%, захищених статей – 93,9%.

"Така структура видатків унеможливлює розвиток бюджетних установ, залишаються зовсім незначні асигнування на інші потреби, в тому числі і на обслуговування шкільного автотранспорту", - наголосили в МОН.

"Однак, незважаючи на існуючі проблеми із фінансовим забезпеченням галузі освіти, органи виконавчої влади вживають усіх можливих заходів щодо належної організації підвозу учнів сільських шкіл до місць навчання", - запевнили у міністерстві.

Також у відомстві повідомили, що вирішення проблеми несвоєчасних виплат бюджетних коштів установам та закладам освіти, зокрема Чернігівської області, казначейськими службами знаходиться поза компетенцією Міністерства освіти і науки України.

Освіта.ua
23.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Начинается. В селах школы закрывают, потому что дорого, мол, будем довозить, а теперь и довозить не могут - дорого, не окупается образование, видите ли, хоть я не знаю ни одну страну, где образование приносило бы прибыль. Но этим вообще, видимо, не нужны обпразованые люди - они и в опросы лишние задают, и на копанках вкалывать не хотят...
Виталий Бабенко
Для Ирина Шульгина: и меня этот вопрос волнует, что теперь детям делать? пешком ходить или дома сидет, а что писать, читать, считать умеют и хватит. вот только правильно коммунисты говорят, у безграмотных людей нет будущего.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!