Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи впливають результати ЗНО на нарахування стипендії ?

Gikorian
Я навчаюсь в коледжі І-ІІ рівня акредитації.
Закінчив другий курс, переходжу на третій.
Всі заліки закрив на 5, всі річні оцінки 5 і 10+.
ЗНО (ДПА) здав на 12, 11 і 9 балів.

Мусив отримувати надалі підвищену стипендію, але повідомили, що згідно з новим наказом Міністерства Освіти і Науки України на нарахування підвищеної стипендії впливають результати ЗНО, і через 9 балів по одному з предметів у підвищеній стипендії мені відмовили.

Скажіть, чи справді є такий наказ?
Чи справді через одну 9 на ЗНО, незважаючи на всі інші оцінки "Відмінно", студенту не нараховують підвищену стипендію?

DOCENT
Підвищену стипендію завжди отримували лише відмінники.

"16. Розмір академічної стипендії, призначеної згідно з пунктом 15 цього Порядку, збільшується на 45,5 відсотка*** у разі, коли за результатами навчання студенти, курсанти невійськового вищого навчального закладу відповідно до рішення стипендіальної комісії займають найвищі рейтингові позиції і мають право на призначення академічних стипендій за особливі успіхи у навчанні."

"28. У разі коли за результатами навчання успішність учня становить 10-12 балів за дванадцятибальною або 5 балів за п’ятибальною шкалою оцінювання з кожного навчального предмета (дисципліни), отриманих під час семестрового контролю, розмір стипендії, призначеної такій особі згідно з абзацами першим і другим пункту 26 та пунктом 27 цього Порядку, збільшується на 45,5 відсотка***."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!