Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії за харчування

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії за харчування

Tony Iommi
Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії на харчування, подібне помиям, мою стипендію? І відмовитися від харчування я не можу, аргументують що я повинна принести якусь справку, а потім кажуть що у нас дієтичне харчування, а якщо мене це все не влаштовує, чому це примусово?!

DOCENT
"30. Учням (крім тих, що зазначені у підпункті 1 пункту 24 цього Порядку), які забезпечуються безоплатним триразовим харчуванням, розмір ординарної (звичайної) академічної стипендії, призначеної згідно з пунктами 26, 28, 29цього Порядку, зменшується на 50 відсотків***, а тим, що забезпечуються безоплатним одноразовим харчуванням, - на 20 відсотків***."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!