Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Соціальна стипендія дітям шахтарів

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Соціальна стипендія дітям шахтарів

Вадим
Соціальна стипендія дитині шахтаря з 15 роками підземного стажу під землею.
Доброго дня! Будь ласка, роз'ясніть: чи маю я право отримувати соціальну стипендію у ВНЗ, якщо батько має 15 років підземного стажу з повним робочим днем під землею, згідно з законом України «Про підвищення престижності шахтарської праці»?
Поступив на бюджет, але вирахував, що на академічну стипендію не підпадаю. Щиро вдячний.

DOCENT
"4. Право на соціальні стипендії мають студенти (курсанти), які не перебувають в академічній відпустці, із числа:

4) осіб, які стали студентами (курсантами) протягом трьох років після здобуття базової та/або повної загальної середньої освіти, батьки яких є шахтарями, що мають не менш як 15 років стажу підземної роботи або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи яким встановлено інвалідність I або II групи, відповідно до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”;"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!