Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Почему вновь поступившие на "бюджет" не получат стипендию?
Запитання та відповіді на нього

Почему вновь поступившие на "бюджет" не получат стипендию?

OLEG-68
В Николаевском университете нам объявили, что стипендию получат только 45% поступивших на "бюджет". Критерием отбора является ... конкурсный бал поступивших(??!). По результатам сессии - это вполне логично. Но на основе ЗНО...? На каком законе основана эта глупость?

DOCENT
Згідно вимог нової редакції Порядку призначення і виплати стипендій стипендій (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050)

"15. Академічна стипендія у мінімальному розмірі призначається:

студентам першого року навчання до першого семестрового контролю на підставі конкурсного бала, отриманого під час вступу до навчального закладу, в межах ліміту стипендіатів, визначеного відповідно до абзацу вісімнадцятого пункту 13 цього Порядку."

SS
В 18 абзаці 13 пункту не сказано, що ліміт для першокурсників складає 40%

Перед початком підведення підсумків семестрового контролю за другий семестр відповідного навчального року також встановлюється ліміт осіб, які зараховані на перший рік навчання і яким до першого семестрового контролю буде призначатися академічна стипендія на підставі конкурсного бала, здобутого під час вступу до навчального закладу.

SS
В 18 абзаці 13 пункту не сказано, що ліміт для першокурсників складає 40%
40-45% стосується студентів після першої сесії

Перед початком підведення підсумків семестрового контролю за другий семестр відповідного навчального року також встановлюється ліміт осіб, які зараховані на перший рік навчання і яким до першого семестрового контролю буде призначатися академічна стипендія на підставі конкурсного бала, здобутого під час вступу до навчального закладу.

Наталія
Навчальний заклад складає свої правила призначення стипендій на основі населеного Вам Положення. І якщо, як Ви зазначаєте, в Положенні нічого не вказано про ліміт 40-45 відсотків по новоприбулих студентах, то там нічого не вказано і про Те, що студенти нового набору до першої сесії взагалі повинні отримувати якусь стипендію)))

Наталія
Наведеного Положення

SS
Ха-ха ! Очень смешно. Вы не из МОН? Складывается впечатление, что народ и правительство по разные стороны баррикад, и последние только и думают, как бы еще облапошить первых и сократить любые выплаты и стипендии, чтобы больше выплачивать по кредитам мвф

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!