Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Будут ли мне платить стипендию по льготам на 5 курсе?

Алина
Мне в декабре будет 20 лет, я на 4 курсе высшего учебного заведения, и так как я сирота, я получаю социальную стипендию. Скажите буду ли я получать ее на 5 курсе, могу я подать документы о сиротстве при поступлении?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, ви маєте право отримувати соціальну стипендію і на 5 курсі.

Алина
Но мне в бухгалтерии университета говорят, что будто из-за того что я во второй раз поступаю, то уже не могу воспользоваться льготами сироты. Правильно ли это?

DOCENT
Саме пільг при вступі не буде.(права на позаконкурсний вступ).
Але, якщо Вас зарахують на навчання за держзамовленням, то фінансові пільги повинні надаватися.

Алина
Спасибо большое! Вот моя сестра в этом году поступила на 5 курс на бюджет, но ей отказались платить социальную стипендию, аргументируя тем, что она во второй раз поступила(но ведь в тот же вуз) и платят стипендию в рамере только 790 грн(тяжеловато прожить на такую сумму), а ей только 21 год. Правы ли они?

DOCENT
Ознайомте з Постановою КМУ № 165 від 5 березня 2008 р. "Деякі питання стипендіального забезпечення".

1-3. Установити з 1 вересня 2012 року розмір соціальної стипендії:

для учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, - 850 гривень на місяць;

для СТУДЕНТІВ вищих навчальних закладів з числа ДІТЕЙ-СИРІТ та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, - 1760 гривень на місяць.
{Постанову доповнено пунктом 1-3 згідно з Постановою КМ № 703 від 25.07.2012}

Алина
Спасибо!!!!

Ann Petushinskaya
Підскажіть будь ласка , якщо я втратила одного з батьків чи можу я отримувати Соц. степендію на 5 курсі університету?!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: