Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Почему не выплачиваются стипендии победителям олимпиад?

Олександра
Я являюсь стипендиатом Донецкого областного головы как победитель IV этапа Всеукраинской ученической олимпиады по физике 2012 года. Стипендия должна была начисляться с сентября 2012 по август 2013. Стипендии за июль-август до сих пор нет. Стипендии за этот год ( победа на всеукраинской олимпиаде 2013 года) также нет. Как понимать происходящую ситуацию и когда я получу свои деньги?

DOCENT
А Ви, Олександра, не запитували себе, чому треба спочатку заплатити стипендію Вам, за успіхи у навчанні, а вже потім зарплатню тим хто створював матеріальні (і не тільки) цінності. Лікарі та вчителі працювали місяць надаючи медичні та освітні послуги.

Олександра
"Лікарі та вчителі працювали місяць надаючи медичні та освітні послуги." Якби мені не виплачували стипендію місяць я б ще не хвилювалася, але мені її не виплачували з липня! Майже шість місяців! Шість! Авжеж я розумію, що усім потрібна зарплатня, це проблема на рівні нашої держави. Чомусь казначейство на своєму сайті пише "Казначейство України своєчасно здійснює оплату платіжних доручень за видатками державного та місцевих бюджетів", що зовсім не відповідає дійсності. Зараз мені здається, що стипендію я не отримаю ніколи, і я дуже не хочу, щоб вона осіла у кишенях у когось. Коли я пишу до казначейства чи до Донецького управління освіти і науки, мені просто не відповідають, тому щоб хоч якось привернути увагу до цієї проблеми, я і написала на цей сайт.

DOCENT
рекомендую Вам звернутися до вказаних установ зі скаргою з дотриманням вимог Закону України "Про звернення громадян" .
Крім того, надішліть цю скаргу рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
В такому випадку вони не зможуть знехтувати і повинні будуть зареєструвати таке звернення.
Після отримання повідомлення зателефонуйте в ці установи для з'ясування вхідного номеру Вашого звернення.
За таких умов Вам змушені будуть надати відповідь у встановлений законом термін.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: