Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Viktoria
Куди і як подати оригінали документів 

Якщо я вчитимусь у двох закладах освіти(в одному на платному, в іншому на державному) то куди і як подавати оригінали сертифіката ЗНО, атестат і тд? і чи потрібно щось завіряти нотаріусом?

Nik
Заяви в університет 

Доброго дня. В бажаний ВНЗ на бажану спеціальність на бюджет в мене шансів немає. Як краще зробити, виставити перший пріоритет, чи подавати заяву відразу тільки на контракт? Чи залежать від цього шанси на вступ? Буду вдячний за відповідь.

Viktoria
Чи можна перевестись з державного на платне у коледжі, якщо поступив на державне в університеті? 

Я навчаюсь у медичному коледжі(закінчила перший курс) на державному місці. Цьогоріч я планую поступати в університет на державне, і, якщо так станеться, чи є у мене можливість перевестись на платне у коледжі і які можуть бути наслідки?

Віта Ярема
пріоритет 

Скажіть будь ласка, якщо Олена має 169 балів і 1 пріоритет , а Юля має 170 балів і 2 пріоритет, Хто з них пройде на бюджет?

НІНА
пріорітет для вступу до коледжа 

Доброго дня.Для вступу до коледжа після 11 класу потрібно ставити пріорітет.Чи пріорітети тільки для університету

Martha Vitvitskaya
На якому етапі потрібна справка про те, що батько був в АТО і рекомендація із школи? 

На якому етапі потрібна справка про те, що батько був в АТО і рекомендація із школи?

Олеся
Додаток до ЗНО 

Доброго дня. Перелік необхідних документів при вступі до ВНЗ (сертифікат ЗНО та додаток до нього). Де брати цей додаток? Чи від роздруковується в особистому кабінеті. Підкажіть, будь ласка.

Maria
Регистрация личного кабинета 

Левченко Мария Васильевна 28.11.2001 года рождения, номер сертификата ЗНО 0176025 2019года. При первой регистрации электронного кабинета вступника ввели некорректно букву в адресе электронной почты с дальнейшим правильным указанием всех номеров сертификатов. При повторном вводе правильного адреса электронной почты, было сообщение , что кабинет не активирован и будет удален чере 21 час. Через 23 часа пишет все то же самое. Что нам делать

Юлия Мин
Чи можна відмовитися від навчання на бюджеті 

Чи можна відмовитися, якщо я пройшла на бюджет в певному вузі та обрати той вуз, де я пройшла на контракт?

Gamer
Коли подавати документи в ВИШ 

Здрастуйте. З 10 липня можна буде подавати заяви через інтернет, а коли подавати самі документи? Відразу з 10 числа, чи після того як в ELVSTUP приймуть заяву і напишуть що потрібно привезти документи? До якого числа подання документів ?

Влад Давыдов
ЗНО-2017 

При регистрации в кабинете абитуриента требуются номера аттестата и спртификата ЗНО (ЗНО 2017). Где можно их взять, если при поступлении в 2017 году я сдал оригиналы в университет?

Elina
Чи потрібен медогляд при вступі до ВНЗ 

1) Чи потрібен медогляд при вступі на спеціальності 035Філологія і 091Біологія? 2) Чи потрібна довідка про наявність щеплень?

Galinka Golybiak
Чи можна у онлайн вступі завантажити копію документа про освіту? 

Чи можна при онлайн вступі завантажити копію документа про освіту?

Anatol
Чи враховується конкурсний бал при вступі за контрактом? 

Перечитавши відповіді на запитання по вступу в 2019 році, я зрозумів, що конкурсний бал має значення тільки для вступу на бюджет. А для контрактників має значення хто перший особисто подасть заяву. Тобто, якщо я не пройшов на бюджет, потрібно 01.08.2019 о 05:00 стояти біля потрібного вузу, що проштовхнутись з-поміж тих абітурієнтів, які бажають поступити на контракт? Якщо це насправді так, то це канал для корупції. Заплатив хабаря - і все в порядку, тому що "був перший у черзі о 04:00".

Nickselend
Кількість заяв в один ВУЗ 

Скажіть будь ласка, скільки заяв можна подати в один ВУЗ?

Nickselend
Кількість заяв в один ВУз 

Скажіть будь ласка, скільки заяв можна подати в один вуз?

Nickselend
Кількість заяв в один ВУз 

Скажіть будь ласка, скільки заяв можна подати в один вуз?

Анжела Крамар-Бідолах
Поновитися на контрактну форму навчання 

Скажіть будь ласка, чи можна поновитися на контрактну форму навчання після дворічної перерви. Тобто мій син був відрахований з третього курсу, лікувальна справа, контракт?

Elina
Електронний кабінет вступника 

Доброго дня. Я не маю можливості завантажити сканкопії документів. Підкажіть будь ласка як можна вийти з цієї ситуації. Чи можу я просто сфотографувати атестат і завантажити це фото у кабінет ? І що робити з фотографією 3×4?

Тамара Шашкова
Почему при входе в электронный кабинет вступника выскакивает сообщение"не удалось соединиться с сервером"? 

Почему при входе в электронный кабинет вступника выскакивает сообщение"не удалось соединиться с сервером"?При этом вход в кабинет осуществляется благополучно,но сообщение выскакивает постоянно.