Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Ihor Sobko
Кількість місць за квотою-1 ‐ 0 Що це означає? 

Кількість місць за квотою-1 ‐ 0 Що це означає?

Vasilij213
Забрать документы до зачисления 

Сегодня подал документы на контракт в один ВУЗ, но сейчас позвонили с более приоритетного и пригласили туда, скажите я имею права забрать документы сейчас из первого ВУЗа и нужно ли для этого проходить обходной лист?

Nataliya Ursaki
Чи потрібно на подачу документів у вуз документ про розлучення батьків? Прізвище мами і абітурієнта не співпадають. 

Прізвище мами не співпадає з прізвищем абітурієнта.

Miss Girl
Скасування заяви 

Підкажіть будь ласка. Час для подання заяв уже вийшов, а я хочу видалити свою заяву на бюджет по 1 пріоритету. Чи можливо це зробити? І чи приймуть мене по 2, 3 пріоритеті на бюджет, якщо я пройду?

Елена Павлюк
смайлик 

Доброго дня! що означає смайлик біля заяви?

Татьяна
Можливо видалити свою заяву з 3 пріоритета і переподати її на ту ж спеціальність і в тей самий вуз, але вже за 6 пріоритетом? 

Можливо видалити свою заяву з 3 пріоритета і переподати її на ту ж спеціальність і в тей самий вуз, але вже за 6 пріоритетом?

Татьяна
Сподіваюся на відповідь 

Можливо видалити свою заяву з 3 пріоритета і переподати її на ту ж спеціальність і в тей самий вуз, але вже за 6 пріоритетом?

Тестовая
Дзвонять і пропонують контракт 

Добридень! У дочки непогані бали. Ми подали заяву на бюджет. Нам подзвонили з вузу і сказали, що точна кількість бюджетних місць поки невідомо. І пропонують нам зараз написати заяву на контракт. І, якщо ми пройдемо на бюджет по рейтингу - то цей контракт не матиме сили. Якщо ми зараз напишемо у них заяву на контракт за першим пріоритетом, ми втратимо можливість брати участь в конкурсі по іншим пріоритетам? Та й взагалі це все якось дивно звучить. Навіщо вуз нам пропонує писати зараз заяву на контракт, якщо це можна зробити після того, як буде ясно пройшли ми на бюджет чи ні? Можете якось прокоментувати цю схему?

Валерий Ищенко
Чи можна забрати одну з семи заяв? 

Добрий день, чи можна забрати в кабінеті заяву з першим пріоритетом? і чи буде другий основним?

Xionix
Как нужно подавать документы, если поступать по квоте? 

Поскольку мой отец участник АТО у меня есть право на поступление по квоте-1. Для этого мне необходимо знать какие документы нужны для льготного поступления, во сколько вузов я могу поступить по квоте и как правильно их подавать(в бумажном виде, или сначала в электронном, а потом, когда нужно будет приносить оригиналы документов с этим разбираться...?)

Юрій Артьомов
останій срок подачі документів на конкурс магістр після балавра 22.07 чи 23.07 ??? 

останій срок подачі документів на конкурс магістр після балавра 22.07 чи 23.07 ???

your_joy23
Подача документов 

Я отправил все заявки во все ВУЗы, в которые хотел. 22 июля закончится прием заявлений. Что делать дальше? Когда нести оригиналы документов?

Косяк Из Страницы Библии
Значение приоритета 

Пересмотрел свои шансы на поступление, заявки уже поданы. Сейчас хочу попробовать на заочное. Хочу сохранить только 1 приоритет. В остальных выпадает возможность проставить приоритетности. Вопрос - имеет ли значение приоритет ниже 1? Или можно подавать без приоритета?

Євген
Що вказати в "освітній ступінь", якщо вже "начався" на бюджеті один семестр, але "вилетів" після першої сесії? 

Доброго дня. В минулому році поступили на бюджет, але не вчились і вилетіли після першого курсу. Хочемо тепер знову на бюджет пробувати. Підкажіть, що вказати в "Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти", якщо вже "начався" на бюджеті один семестр, але "вилетів" після першої сесії? Який варіант тут обирати, "ніколи не здобувався", чи "вже здобувався раніше (навчання не завершене)"?

Оксана
Чи мають право включити вступника до іншого факультета без згоди? 

Доброго дня! Мою дитину допустили до кункурсів в подані Вищі навчальні заклади. Сьогодні нам зателефонували, представились приймальною комісією одного з Університетів та наполеглево порекомендували подати нову заяву на інший факультет, де не вистачає набору вступників (спеціальність не та що ми подавали). При тому що сьогодні вже 20.07.. Чи мають право приймальні комісії здійснювати такі дзвінки дітям і як нам реагувати?

liliya
Коли будуть оприлюдненні списків осіб, рекомендованих до зарахування 

Коли будуть оприлюдненні списків осіб, рекомендованих до зарахування

Елена Гринингер
Влияет ли дата подачи оригиналов документов на контакт? 

При подаче документов на контакт учитывается ли дата подачи документов . Например, документы в Шевченко на контракт принимают с 26 июля по 4 августа. Подавая документы 3 августа у меня меньше шансов поступить, чем при подаче документов 26 июля? Или документы можно подать в любой из указанных дней кампании и это не повлияет на результат?

Наталія Горайчук
пріоритет 

Якщо я не пройшла на бюджет по першому пріоритету, то хто має більший шанс вступити на спеціальність з пріоритетом 2: я з вищими балами, чи інша людина, у якої нижчі бали, але перший пріоритет? На бюджет приймають тільки з першим пріоритетом, і то не всіх, а стільки, скільки є місць, чи як? Поясніть, будь ласка.

Косяк Из Страницы Библии
Поступление на заочное 

Идут ли заявки на заочное отдельно от заявок на дневное? Входит ли заявка на заочное в семь возможных вариантов? Или эподается отдельно?

Оксана
Навчання за бюджетні кошти 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. Наскільки я знаю, лише одну вищу освіту можна здобути за бюджетні кошти. Правильно? Хотіла б уточнити. Якщо я навчалась на бакалавра на платному, а на магістра пройду (якщо посміхнеться удача, звісно...) на бюджетне місце, то не зможу на іншу освіту поступити на бюджет на бакалавра? Буду вдячна за відповідь.