Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Оригінали дають якісь перевеги?Чи правда, що спочатку (після пільоговиків) зараховують тих, хто подав оригінали, а потім вже тих, хто подав копії?
Запитання та відповіді на нього

Оригінали дають якісь перевеги?Чи правда, що спочатку (після пільоговиків) зараховують тих, хто подав оригінали, а потім вже тих, хто подав копії?

Мария Бережна
Оригінали дають якісь перевеги?Чи це правда, що спочатку (після пільоговиків) зараховують тих хто подав оригінали а потім вже копії?

aladdin85
Спочатку не дають, і рекомендують до зарахування всіх за конкурсним балом відповідно до п. 15.2, 15.3 Умов прийому. Але зараховують лише тих, хто приніс оригінали в установлені терміни. Але якщо після третьої хвилі після закінчення строків ще є вільні бюджетні місця (це наприкінці 10 серпня за загальним правилом), то зараховують тих, у кого вже є оригінали.

Мария Бережна
тобто не важливо спочатку подаєш ти оригінали чи копіїї?

aladdin85
Зараз — ні.

оля котик
Але ж це несправедливо!!!!По логіці речей виходить,що може пройти на бюджет людина з мін.прохідним балом,якщо вона встигла занести ориінали і до неї з вищими балами ніхто цього не зробив???!!!

Гальченко Нина
якась плутанина . теж не розумію як проходить зарахування . чи може хтось більш детально пояснити..для чайників

ТамІван
Я теж вважала, що це спекуляція. Адже можна ШТУЧНО створити вакантні місця, а потім ШЕПНУТИ ПОТРІБНИМ людям за ПЛАТУ, куди швиденько перекинути оригінали, скажімо в останні часи перед зарахуванням... А мене солідні дописувачі, з великими рейтингами на цьому сайті переконували в зворотньому... Тільки слова АВТОМАТИЧНО СИСТЕМА, мене не переконали, бо всяка автоматика має людський фактор.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!