Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Хто може замість мене подати оригінали моїх документів до ВНЗ?
Запитання та відповіді на нього

Хто може замість мене подати оригінали моїх документів до ВНЗ?

Милена Маринец
хто ,крім,самого абітурієнта може подати оригінали до ВНЗ ,при форс мажорних обставинах

aladdin85
В Умовах прийому мова йде про особисте подання документів. (пункти 6.3, 17.1)

Милена Маринец
6.3. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, зараховуються бали сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (результати вступних екзаменів, творчих конкурсів) з двох предметів за переліком, що наведений у додатку 5
17.1. Підготовка іноземців та осіб без громадянства здійснюється згідно із Законом України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” (із змінами), Указами Президента України від 25 березня 1994 року № 112 “Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями Російської Федерації” та від 03 червня 1994 року № 271 “Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними областями Республіки Білорусь і адміністративно-територіальними одиницями Республіки Молдова”, постановами Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року № 136 “Про навчання іноземних громадян в Україні” (із змінами) та від 05 серпня 1998 року № 1238 “Про затвердження Положення про прийом...

aladdin85
Мова йде про ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ВНЗ, затверджені Наказом МОН. (http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/)

Милена Маринец
дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!