Osvita.ua Ваші запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можна використовувати сертифікати ЗНО різних років?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна використовувати сертифікати ЗНО різних років?

Olia Matulkina
Чи можна використовували бали ЗНО з сертифікатів різних років при поданні документів у ВНЗ?

Info
Так, у 2013 році можна комбінувати результати ЗНО різних років. Згідно з Умовами прийому до ВНЗ у 2013 році абітурієнти мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати за 2008-2012 роки. Докоадніше див. п.6.5 зазначеного документа. Бажаємо успіхів!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!