Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можу я поступити в один ВНЗ на 2 спеціальності?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я поступити в один ВНЗ на 2 спеціальності?

Андрій
Чи можу я поступити в один ВНЗ на 2 спеціальності, 1 на заочну форму навчання, а 2 на денну? Дякую за відповідь.

DOCENT
Можете.

"Стаття 62. Права осіб, які навчаються у закладах вищої освіти

1. Особи, які навчаються у закладах вищої освіти, мають право на:
16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!