Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можуть перевести на вакантне бюджетне місце?
Запитання та відповіді на нього

Чи можуть перевести на вакантне бюджетне місце?

Anya
Доброго дня! Скажіть, будь - ласка, якщо мій конкурсний бал — 176-181,я не проходжу за списком станом на 22.07 на бюджет,чи можуть мене надалі перевести на вакантне бюджетне місце?

DOCENT
Можуть. Але за дуже спеціальних умов.
1. Вакантне місце має бути. (Хтось із рекомендованих до зарахування на бюджет не подав оригінали).
2. Ви не відмовлялися від рекомендації на бюджет.
3. Ви є дитина загиблого захисника Вітчизни.
4. Або Ви належети до інших пішьгових категорій і Ваш бал менше прохідного не більше ніж на 15 балів.

Anya
тобто, як я зрозуміла, якщо в мене немає ніяких пільг,на вакантне місце нереально попасти?

DOCENT
Є дуже невеликий шанс при вступі на спеціальності особливої підтримки, якщо після переведення ВСІХ пільговиків ще залишпться вакантні місця держзамовлення
"особи, які не отримали рекомендацію для зарахування на місця державного (регіонального) замовлення у порядку, передбаченому пунктом 6 розділу IX цих Умов (тільки для спеціальностей, визначених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка) в разі, якщо їх конкурсний бал не менше за спеціальний прохідний конкурсний бал, встановлений приймальною комісією на наступний день після оголошення адресного розміщення бюджетних місць."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!