Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Які пільги при вступі до ВНЗ має дитина, батьки якої є інвалідами?
Запитання та відповіді на нього

Які пільги при вступі до ВНЗ має дитина, батьки якої є інвалідами?

Павло
Якщо в мене батьки обидва інваліди III групи з дитинства, чи маю я право на позаконкурсний або першочерговий вступ до ВНЗ за результатами ЗНО?

aladdin85
Щодо цього запитання та інших аналогічних:
Наприкінці червня має вийти черговий лист МОН, в якому зазначені категорії пільговиків та пільги, які вони мають. Тому всі тлумачення пільг, зазначених в Умовах прийому, слід шукати перш за все саме там, тоді не буде зайвих запитань. Поки будемо користуватись минулорічним, адже норми законів (за виключенням, мабуть, лише закону про підвищення престижності шахтарської праці) залишились незмінними. Також у листі зазначено документи, які треба подавати до приймальної комісії для застосування пільг.

Конкретно щодо Вашого запитання:
ч.2 ст. 22 ЗУ "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" така:
«За інших рівних умов переважне право на зарахування до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації...мають інваліди та діти з малозабезпечених сімей, у яких: ... обидва батьки є інвалідами... »
Отже, Ви маєте право на першочерговий вступ, якщо Ви інвалід або дитина з малозабезпеченої сім'ї.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!