Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чому не додають БІОЛОГІЮ до обов'язкового предмету для дпа?
Запитання та відповіді на нього

Чому не додають БІОЛОГІЮ до обов'язкового предмету для дпа?

Ирина Чибышева
Другим обов'язковим предметом треба зробити математику,історію України та БІОЛОГІЮ за вибором учня.Це поставить всіх абітурієнтів у рівні умови.

Mira
Теж дуже хвилює це питання.. Зовсім не справедливо особливо до випускників, які хочуть пов"язати свою майбутню професію з медичною спеціальністю. Тобто для вступу їм не потрібні ні матем, ні історія. А все одно вимушені складати ЗНО з одного з цих предметів лише ДПА..
P.S. Я теж такий учень)

DOCENT
Так і буде. При підготовці Умов прийому була пропозиція, щоб обов'язковими предметами для вступу до будь-якого ВНЗ , в тому числі і медичних, були саме математика або історія, які є обов'язковими на ДПА.
Але медичні та аграрні ВНЗ стали вимагати обов'язкову біологію, не дивлячись на аргументи, що таким абітурієнтам доведеться складати 4 ЗНО, а не 3, як більшості інших.

Рекомендую обирати математику на ДПА. Вона ближче (ніж історія) до хімії, яка буде точно потрібна при навчанні в медичному ВНЗ.

Ирина Чибышева
Так мова йде про те, щоб змінити УМОВИ ВСТУПУ і додати БІОЛОГІЮ.Бо виглядає абсурдно,якби майбутні лікарі здавали б історію України чи математики замість біології та хімії.Медичні ВУЗи вимагають адекватний набір сертифікатів,а ось Міністерства освіти не враховує інтереси всіх абітурієнтів.

DOCENT
Ось при їх розробці і додали біологію, як можливий обов'язковий предмет. Ви ж пишете про ДПА. Для ДПА математика більш важлива ніж біологія.

Ирина Чибышева
Так,я пропоную, щоб для ДПА біологія була обов'язковою на рівні з математиком та історією України. Зараз дітям,Які обрали медичний напрямок треба обов'язково здавати 4 тести ЗНО ( щоб написати ДПА та отримати атестат).А для вступу до ВНЗ достатньо 3 сертифікати ( українська мова та література, біологія, хімія).Саме така несостиковка і ставить абітурієнтів у нерівні умови.

Ирина Чибышева
Може Ви знаєте куди і до кого треба звертатися з такою пропозицією?Буду дуже вдячна за пораду.????

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!