Запитання та відповіді на нього

Чи можуть вступники з Криму навчатися безкоштовно?

Диляра Нажмединова
Добрый день! А данный закон был принят и подписан или нет? Где можно почитать более подробную информацию?

DOCENT
Закон було прийнято Верховною Радою, підписано Президентом, і на його виконання Кабінет Міністрів України 17 вересня 2014 року прийняв Постанову № 450 "Деякі питання надання (розміщення) додаткових місць державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї",
якою затверджено порядок надання додаткових місць державного замовлення.

Текст за посиланням нижче

Диляра Нажмединова
А сейчас можно поступать? И кто имеет на это право?

DOCENT
1. Можна.
2. Ті хто мають довідку, передбачену статтею 6 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України"

Диляра Нажмединова
А где В Крыму мне взять такую справку?

DOCENT
Не в Криму

4. За зверненням громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, зЗА МІСЦЕМ ЇХ ПЕРЕБУВАННЯ оформляються і ВИДАЮТЬСЯ ОРГАНОМ виконавчої влади, що реалізує державну політикуУ СФЕРІ МІГРАЦІї (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, ДОВІДКИ, що підтверджують місце їх перебування.

Такі довідки видаються громадянам у день звернення на підставі паспорта громадянина Україничи іншого документа, до якого ... носяться відомості про реєстрацію місця проживання, та письмової заяви, в якій зазначається адреса, за якою громадянину може бути вручена офіційна кореспонденція.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua