Запитання та відповіді на нього

Чи можна вступити до Академії після колледжу?

Алина Мыханюк
Чи можу я, після закінчення колледжу вступити до будь-якої Академії на третій або навіть другий курс, за тіею ж спеціальністю шо навчалась в колледжі?

aladdin85
Ознайомтесь з правилами прийому конкретної академії.
Відповідно до ст. 25 ЗУ "Про вищу освіту" академія — це ВНЗ IV рівня акредитації, так само, як і університет.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!