Запитання та відповіді на нього

Як правильно подати документи?

Оличка Шкурина
якщо в дипломы з училища кращий сер бал ніж в атестаті то чи можна в 14 році подавати диплом училища (диплом кваліфікованогороб) замість атестату?

DOCENT
Якщо Ви маєте атестат, то це і є Ваш документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, що засвідчує наявність повної загальної середньої освіти

ІІІ. Вимоги до рівня освіти вступників
2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

5. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього,

Оличка Шкурина
я вобще не поняла вы ни слова не написали про то считаеться ли диплом училища вместо атестата?????????? так можна подавать его или нет если в дипломе лучше оценки?

Оличка Шкурина
поначалу вы пишете что вроде как атестат единственный докум держ образца что можна подать, а в конце пишете что , освыньо квалыфыкац рывень.ну посоветуйте уже неделю не могу зарегаться на електронном вступе так как не знаю что указывать лучше атестат или диплом где больше на 1 бал

DOCENT
Те що написано зверху це стосується конкретно Вас.
А те що нижче - витяг із Умов прийому.
А ще нижче посилання на ці Умови прийому для надання можливості ознайомитися самостійно, а не просто вірити на слово невідомо кому.

Ще раз. У Вас, шановна Оличка Шкурина, є атестат. Ваш диплом кваліфікованого робітника, не Є документом державного зразка про повну середню освіту.
Ви можете використовувати при вступі до ВНЗ на перший курс лише Атестат і додаток до нього

Вилен (МОДЕРАТОР)
Все дуже просто: якщо в дипломі є загальноосвітні предмети, такі як мають бути в атестаті - то подавайте диплом, а якщо там таких предметів немає - то атеста. У вас на руках обидва документи - порівняйте їх: якщо диплом дублює атестат, то можна подати диплом, але, якщо загальноосвітні предмети в ньому відсутні, то доведеться, однозначно, подавати атестат.

Оличка Шкурина
ДЯКУЮ

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua