Запитання та відповіді на нього

Як повторно вступити на бюджет?

Сергей Тимнеков
я вступила в 2013 на бюджет провчилась цей рік доздала зно з хімії і хочу забрати документи і вступати знову на бюджет на 1 курс де я можу точно дізнатись чи маю я таке прово і можливість і чи пропусте мене ця база адже хтось виставляє там ці критерії кого пропускати а кого ні можливо є номер гарячої лінії чи інший спосіб це дізнатись до того як я заберу документи з внз адже якщо я буду їх забирати пізніше 11 я можу не встигнути

Оксана Гатала
Я зараз закінчила 1 курс навчання на державному, але цього року хотіла би поступити на інший факультет теж на державне, тільки боюсь що можу не пройти. Чи можна не забираючи документів зі свого вузу, подавати документи на інший факультет теж на державне? Якщо би я дізналась, що пройшла на бажаний факультет на бюджет, тоді би забрала документи з державного на тому факультеті, де я навчалась. Чи можна так?
24.06.2014 в 17:52

Вилен (МОДЕРАТОР) рейтинг: +26591
Можна, але. якщо ви будете рекомендовані на бюджет, то треба встигнути подати оригінали документів, а для електронної подачі заяви вони вам не потрібні.

Сергей Тимнеков
вилен а це є офіційною відповіддю (достовірною) чи це ви так думаєте

Вилен (МОДЕРАТОР)
Офіційна відповідь зводиться до того, що йде посилання на ст. 4 ЗУ "Про вищу освіту". Не варто поспішати забирати документи, у вас буде можливість 11 червня спробувати зареєструватися.

Сергей Тимнеков
так але я запитувала у однієї приймальної комісії і вона відповіла що якщо я в базі буду світитись як студентка вона мене не пропустить +не встигну потім забрати документи . і доречі я телефонувала на гарячу лінію мін освіти і мені сказали що повторно вступа ти на бюджет я не можу і не могла (але в минулих роках це всім вдавалось )до тогож я телефонувала до оператора єдбо і він сказав що таких фільтрів в нихне виникло . тож я розуміющо законного права на це не маю але це при вступі ніхто не перевіряє цю інформацію

Наталія Чепорнюк (Гаврилюк)
Мене також це дуже хвилює. Хотіла б змінити спеціальність в тому ж вузі, але страшно. Можна втратити одне і не здобути іншого. Якщо проходиш під статусом "студент бюджету" не факт, що система пропустить для конкурсу. Підкажіть що робити хто знає, будь ласка.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ніхто не знаю, бо система запрацювала в минулому році і такого досвіду ще ніхто не має. Тому варто (як на мене) дочекатися 11.07, а там буде видно

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua