Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можна повторно вступити на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна повторно вступити на бюджет?

Василь Павлюк
Добрий день, я студент другого курсу в КНУБА, вчуся на денному відділені, бюджетник. Звертаюся до вас з таким запитанням. Якщо на даному етапі я покину університет (маю на увазі після зимової сесії), чи зможу я поступити в інший ВУЗ на інший напрям знову на бюджет по ЗНО? якщо можна, дайте відповідь на мою поштову скриньку vaspavliuk@gmail.com
дякую за приділений час.

DOCENT
Краще Вам зараз (після зимової сесії) не залишати університет. Якщо вже дуже є бажання вступити на навчання знову, то краще подати заяву в електронному вигляді (це можна зробити навіть не маючи оригіналів документів). В разі ж якщо Ви будете рекомендовані на навчання, то вже тоді і припиняйте свої відносини з нинішнім ВНЗ, щоб взагалі не залишитися без права отримувати вищу освіту за рахунок бюджету.

Василь Павлюк
яким чином я взагалі лишуся права на бюджетне навчання, якщо припиню навчання після нового року?

DOCENT
На підставі статті 4 Закону України "Про вищу освіту" та з урахуванням наявності технічної можливості перевірки факту попереднього навчання за рахунок платників податків через Єдину Державну Електронну Базу з питань Освіти ЄДЕБО

Василь Павлюк
будь ласка, можна просто, досупно відповісти мені конкретно на моє запитання? Так, ні... все...З всього вище сказаного абсолютно нічого не зрозуміло... навіть не знаю, чого воно стосується...

DOCENT
Ви спитали: " яким чином втратите право на навчання на бюджеті?"
Відповідь "При повторному вступі буде(може) перевірятися чи вчилися Ви на бюджеті на бакалавра раніпе через ЄДЕБО".
У разі встановлення такого факту може бути задіяна норма Закону "Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту якщо певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше. "
Таким чином, Ви правом здобувати освіту безоплатно скористалися і знехтували ним. На ваше місце буде переведено іншого студента, що навчається власним коштом.
Моя рекомендація: або ж переводьтесь в інший ВНЗ на зимових канікулах або ж продовжуйте навчання.Порядок переводу затверджено наказом МОН.
В будь якому випадку рішення приймати Вам і Вам за це рішення нести відповідальність.

DOCENT
Однозначна відповідь на запитання "Чи зможете знову поступити на бюджет" - згідно діючого закону НІ.
Як буде фактично - залежить від конкретних виконавців.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Дійсно, до запровадження ЄДЕБО не було питань, щодо можливості залишити бюджетне навчання в одному ВНЗ і вступити на бюджетне навчання до іншого, проте зараз працює система ЄДЕБО і у зв"язку з цим можуть виникнути проблеми, адже в цій базі ви проходите як особа, що здобуває вищу освіту. Тому вам варто зробити запит до МОН, щоб отримати офіційну відповідь, хоча, здається, що МОН вже в минулому році відповідало, що вважає, що особа в подібному випадку використала своє право на бюджетне навчання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!