Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можна подавати документи в технікум після 31 липня?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна подавати документи в технікум після 31 липня?

Рома Максимяк
Чи можна подавати документи в технікум після 31 липня?

aladdin85
На денну форму не можна. А строки прийому документів на форми навчання "без відриву від виробництва" (зокрема заочну) визначаються правилами прийому до ВНЗ (пункт 5.10 Умов прийому), тому якщо у правилах прийому до технікуму зазначені строки, які простягаються за 31 липня, Ви можете подавати туди документи.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!