Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна відмовитись від електронного студентського квитка з релігійних міркувань?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна відмовитись від електронного студентського квитка з релігійних міркувань?

Роман Лука
чи можна відмовитись від електронного студентського квитка з релігійних міркувань?

Вилен
Чим не догодив студентський квиток, що отримання його суперечить релігійним переконанням?
Користування інтернетом не супречить таким переконанням, а квиток суперечить?

Роман Лука
чіп-модуль з трьма шістірками

Вилен
Який чип-модуль з троьома шістірками? Може варто усіх, хто в даті народження має 3 шістірки знищувати одразу після народження? А що ви будете робити, якщо ваша дитина народиться х6.06.х6 року? Ви її знищите чи просто покинете в пологовому будинку?
Ви що розбирали друкувальний пристрій, витягували з нього чип, переписували усі цифри з нього?
Не можна в нашому сучасному житті уникнути цифр.
Перепрошую, але це забобони, а будь-якізабобони це погано.

Роман Лука
багатьом відомо,що вся система так побудована і штрих коди і чіпи мають ці цифри

Роман Лука
я ж не питаю яке ваше ставлення до забобонів чи як ви вважаєте,я питаю чи має право людина в демократичній державі вимагати альтернативу в питаннях,які суперечать її міркуванням

Роман Лука
коли люди вірять в те,що якщо чорна кішка дорогу перебіжить,то щось трапиться,їх за це ж не засуджують,хоча це забобон

aladdin85
У Положеннях, які визначають ці норми, про це не уточнюється. Можливо, Ви щось знайдете ще. В цілому ж «Навчальні заклади в Україні незалежно від форм власності відокремлені від церкви (релігійних організацій), мають світський характер...» (ст. 9 ЗУ "Про освіту"). Тому навряд чи Вам дозволять відмовитись від студентського квитка, який має єдину форму: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1243-03. При цьому православна церква, якщо не зраджує пам'ять, уже висловлювала позицію, що три шістки за відсутності інших ознак, не можуть створити щось погане. Але це вже дійсно інша справа. Це питання прямо не врегульовано.

Роман Лука
а взагалі,чи у всіх вузах введені такі студентські чи це поступово буде застосовуватись?

aladdin85
Мова йде про всі ВНЗ, як я дивлюсь. Але як воно буде на практиці...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!