Osvita.ua Запитання Вища освіта Одночасне навчання на двох бюджетних місцях, але різної форми навчання та освітньо- кваліфікаційних рівнів
Запитання та відповіді на нього

Одночасне навчання на двох бюджетних місцях, але різної форми навчання та освітньо- кваліфікаційних рівнів

Студент
Доброго дня, у мене виникла ситуація закінчивши бакалавра (бюджетна форма), влітку я склав фахові випробування на магістратуру і вступив на бюджет географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, але паралельно я здобував у правничому коледжі Львівського національного університету ступінь молодшого спеціаліста за спеціальністю право, за результатом сесії звільнилось державне місце, на яке я претендую згідно успішності групи. Але у відділі EDBO виникає збій, і база не дозволяє мотивуючи це тим, що одночасно на двох бюджетах навчатись неможливо. Але в ЗУ "Про вищу освіту" статті 4 прописано громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних закладах вищої освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету. Магістра я буду здобувати вперше та молодшого спеціаліста я здобуваю вперше. Скажіть будь ласка чи можливе навчання на двох бюджетних місцях, але різної форми навчання та освітньо - кваліфікаційних рівнів ?

DOCENT
Ні, не можливо.

Це (одночасне навчання) дійсно є правом здобувача згідно Закону. Ал право містить обмеження.

"Стаття 62. Права осіб, які навчаються у закладах вищої освіти
1. Особи, які навчаються у закладах вищої освіти, мають право на:
16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;"

В умовах прийому цю норму деталізували:
"НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ОДНОЧАСНЕ НАВЧАННЯ ЗА ДВОМА чи більше спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки, РІВНЯМИ, СТУПЕНЯМИ, ФОРМАМИ здобуття освіти) за КОШТИ ДЕРЖАВНОГО або місцевого бюджетів, крім випадків поєднання спеціалізацій (предметних спеціальностей) в одній освітній програмі."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!