Osvita.ua Запитання Вища освіта В
Запитання та відповіді на нього

В

Юлія
Доброго я в тому році подава документи на акушерську справу і була зарахована на бюджет але забрала документи і 11 вересня мене було відраховано скажіть будь-ласка як можна відшкодувати кошти витрачені на моє навчання за 10 днів і в якій сумі як це зробити?

DOCENT
У Вашому випадку скоріше за все не повинно бути відшкодування.
Але дуже сильно залежить від реальної дати відрахування. На Ваше бюджетне місце мав бути додатковий конкурс. Тому, кошти платників податків, що початково планували витратити на Ваше навчання пішли на навчання іншої особи.

"2. Рішення приймальної комісії про зарахування вступника може бути скасоване приймальною комісією у разі виявлення порушень з боку вступника, передбачених пунктом 5 розділу XVI цих Умов.

Зараховані особи можуть бути вилучені з наказу про зарахування (наказ про зарахування скасовується в частині, що стосується цієї особи) до закладу вищої освіти за власним бажанням, відраховані із закладу вищої освіти за власним бажанням, у зв’язку з чим таким особам повертаються подані ними документи не пізніше наступного дня після подання заяви про відрахування.

3. Якщо особа без поважних причин не приступила до занять протягом 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ від дати їх початку, НАКАЗ про зарахування СКАСОВУЄТЬСЯ в частині, що стосується цієї особи.

4. На звільнене(і) в порядку, передбаченому в пунктах 2, 3 цього розділу, місце(я) може проводитись додатковий конкурсний відбір з числа осіб, які брали участь у конкурсі на цю конкурсну пропозицію. "

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!