Запитання та відповіді на нього

Як вираховують середній бал документа про освіту?

YANA
Склалась така ситуація: при подачі документів на магістратуру \іншої спеціальності ніж я вже маю/ маючи диплом магістра з відзнакою, мені спершу сказали, що потрібно подавати на основі бакалавра так як це не чесно по відношенню до студентів того навчального закладу оскільки я матиму вищий бал ніж вони, документи в результаті прийняли, а зараз на сайті в рейтинговому списку в мене стоїть один бал і це ще до вступних, притому в інших вступників бали від тридцяти до шести. Не знаю як бути в даній ситуації, чи є сенс йти на вступні іспити враховуючи що ще до їх початку мені не враховують бали справжні по диплому? ЧИ може я не знаю і один бал тепер найвищий ? Як бути в даній ситуації ?

DOCENT
Звертайтесь до приймальної комісії.
Щоб знати як має бути у Вашому випадку, потрібно знати чи є на Вашій спкціальності ЄВІ з іноземної мови. Якщо припустити, що є то:

"3) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями ...
 за такою формулою:
Конкурсний бал (КБ) = П1 + П2 + П3,

де П1 - оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 - оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), П3 - оцінка за інші показники конкурсного відбору (враховуючи середній бал документа про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ) відповідно до Правил прийому, якщо вони встановлені (за шкалою від 0 до 20 балів сумарно за всі такі показники);"

"9. У разі відсутності з об’єктивних причин додатка до документа про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) його середній бал вважається таким, що відповідає мінімальному можливому значенню."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua