Osvita.ua Запитання Вища освіта вибори директора ВНЗ
Запитання та відповіді на нього

вибори директора ВНЗ

Сима Симасевна
У директора нашого ВНЗ 1 рівня акредитації спливає термін дії контракту. На посаді він перебуває з 2009 року. Було оголошено конкурс на заміщення посади директора. Чи має він право приймати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора у цьому ж ВНЗ? Чи не є це порушенням ст.42 діючого закону про вищу освіту?

DOCENT
Якщо у Вашого директора зараз спливає термін чинного контракту, то, це має означати, що попередній контракт було укладено 5 років тому.
Якщо дата укладання попереднього контракту ДО 6 вересня 2014 року, то Ваш чинний директор має право приймати участь у конкурсі на вакантнту посаду директора і в цьому році. Це дозволено перехідними положеннями Закону про вищу освіту.

"10) дія статей 42 і 43 цього Закону в частині вимог щодо перебування керівника закладу вищої освіти та керівника структурного підрозділу на посаді не більше двох строків поширюється на керівників, обраних на посаду після набрання чинності цим Законом. Керівники закладів вищої освіти та їх структурних підрозділів (факультетів, інститутів, коледжів, філій), які обрані на відповідні посади на час набрання чинності цим Законом, продовжують виконувати свої повноваження згідно з укладеними з ними контрактами та мають право обиратися на відповідні посади на ще один строк;"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!