Osvita.ua Запитання Вища освіта Якими пільгами я можу скористуватися як дитина участика бойових дій,інваліда війни в отриманні освіти?
Запитання та відповіді на нього

Якими пільгами я можу скористуватися як дитина участика бойових дій,інваліда війни в отриманні освіти?

Александра Поночевная
В Україні 1 січня 2019 року набув чинності закон № 2300-VIII, який поширює підтримку держави в отриманні освіти на всіх учасників бойових дій та їхніх дітей, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни.В цьму році я закінчую школу і буду вступати у ВНЗ.Мій тато учасник бойових дій, інвалід війни. На яку саме державну підтримку я можу розраховувати згідно цього закона?

DOCENT
"13. Можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію:

ДІТИ ОСІБ, ВИЗНАНИХ постраждалими учасниками Революції Гідності, УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;"

DOCENT
"3. Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб,

ДІТИ загиблих

особи, зазначені в пункті 13 розділу VIII цих Умов, у разі, якщо отриманий ними конкурсний бал менший від прохідного бала (мінімального бала, який дозволив отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за цією конкурсною пропозицією за загальним конкурсом в порядку, передбаченому пунктом 6 розділу IX цих Умов) не більше ніж на 15 балів (на 25 балів для спеціальностей, визначених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка); "

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!