Запитання та відповіді на нього

Дистанційна освіта у вищих навчальних закладах

Ирина Сковородка
Доброго дня! Підкажіть, чи може моя дитина дистанційно навчатись у ВУЗах України для отримання технічної спеціальності? Маємо проблеми зі здоров'ям і не можемо відвідувати навчальний заклад щодня на денній формі.

DOCENT
Законодавством така можливість закладена :

"2. Проходять вступні випробування у формі співбесіди та в разі позитивного висновку про проходження співбесіди рекомендуються до зарахування:

особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення).

Якщо такі особи рекомендовані до зарахування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію, вони зараховуються на місця державного або регіонального замовлення (крім випадку, коли в заяві зазначено: «Претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб»)."

Иванова Ира
На рахунок ВНЗ не знаю, проте вам вже відповіли з точки зору закону про освіту.
Проте є спеціальна программа для дистанційного навчання Electude, завдяки якій можна отримати спеціальність автомеханіка, автоелектрика чи автодіагноста. Нижче додам посилання, де можно почитати про цю програму детальніше.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua