Osvita.ua Запитання Вища освіта Переведення з денної форми на заочну
Запитання та відповіді на нього

Переведення з денної форми на заочну

Lizok51
Доброго дня! Хотілося би дізнатися, чи можливо переведення з денної на заочну форму навчання, якщо при вступі у всіх заявах абітурієнт зазначив денну форму, має бажання навчатися на обох факультетах, але за неможливості вибору 2-ох денних форм, за однією зі спеціальностей хоче перевестись на заочну? Можливо перевесись, не розпочинаючи навчання, чи потрібно мінімум 1 рік провчитися з метою переведення на заочне відділення? Чи можливо навпаки з заочної перевестися на денну форму навчання?

DOCENT
Особу не мали б зарахувати на дві денні.
Треба писати заяву про переведення на ім'я ректора.
Спробуйте послатися в заяві на частину 2 статті 49 ЗУПВО:

"Стаття 49. Форми навчання у закладах вищої освіти
1. Навчання у закладах вищої освіти здійснюється за такими формами:
1) очна (денна, вечірня);
2) заочна (дистанційна).

2. Форми навчання можуть поєднуватися."

Lizok51
Добрий вечір! Так, на 2 денні тоді мене не зарахували. З цього приводу так і було. Усе тепер зрозуміло. Дуже вдячна Вам за відповідь)))

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!