Osvita.ua Запитання Вища освіта Що таке вечірня форма у ВНЗ навчання згідно чинного законодавства України?
Запитання та відповіді на нього

Що таке вечірня форма у ВНЗ навчання згідно чинного законодавства України?

Ірина Човбан
Скажіть, будь-ласка, в яких чинних нормативно-правових актах України є визначення вечірньої форми навчанняу ВНЗ і, якими нормативно-правовими актами регулюється навчання на вечіній формі у ВНЗ?

DOCENT
Згідно пункту 1 частини 1 статті 49 ЗУПВО - вечірня форма - це один із двох можливих варіантів очного навчання.

"Стаття 49. Форми навчання у закладах вищої освіти

1. Навчання у закладах вищої освіти здійснюється за такими формами:

1) очна (денна, вечірня);"

Ірина Човбан
Це мені зрозуміло, але в нашому ВНЗ аспірантам вечірньої форми поставили пари разом з денниками, спираючись на те, що в законодавстві чітко не прописано, що вечірня форма - це очна форма навчання без відриву від виробництва і пари проводяться не в робочий час. В законодавстві прописанр, що є очна форма навчання (денна, вечірня). Як бути з цією проблемою? Де прописане чіткк визначення вечірньої форми навчання?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!