Osvita.ua Запитання Вища освіта Пропуск первого месяца пятого семестра.
Запитання та відповіді на нього

Пропуск первого месяца пятого семестра.

Dmitry Voronin
Нахожусь в Германии и могу приехать только в конце сентября . Учусь в медицинском, можно ли как-то удаленно решить вопрос пропуска ? Какое заявление можно написать ? Как эту проблему решить ?

DOCENT
А в чому проблема взагалі?
Відвідування занятть вже давно не є обов'язковою компонентою освітнього процесу на офіційному рівні.
А не офіційно, студенти завжди пропускали.
Єдине, якщо це був наказ про вступ на магістра на основі бааалавра (магістра за іншою спеціальністю). Тоді :
"Якщо особа без поважних причин не приступила до занять протягом 10 календарних днів від дати їх початку, наказ про зарахування скасовується в частині, що стосується цієї особи."
Якщо хочете підстрахуватися, зверніться до старости групи

Dmitry Voronin
Можете дать свои контакты ? Хочу подробнее все узнать

DOCENT
Ставте свої запитання тут, якщо вони ще залишилися.
І головне надавайте більше детальної інформації, щоб не вгадувати.
Бо варіант:
"В мене є проблема! Підкажіть, що робити!
Але не скажу яка проблема, та/або не надам жодних деталей.",
це не конструктивно.

Dmitry Voronin
Работаю сейчас в Германии по программе work&travel, контракт у меня до 30го сентября, когда собирал Документы сюда , брал с места учебы справку на немецком и там была дата что буду тут до 30го и их все подписали. Ближе к отъезду спросил в деканате что мне нужно сделать будет по приезду , сказали просто отработать пропущенные занятия(у нас все нб отрабатываются), потом в другой день зашёл к директору , он сказал что после 10 дней меня отчислят если не явлюсь на учебу. Скажите как мне точно узнать что меня не отчислят?

DOCENT
Занадто багато лишньої інфи. Але немає потрібної.
Судячи з усього Ви всеж навчаєтесь на наскрізній програмі магістра або ще спеціаліста. І по закінченню 4 курсу Вам не було потреби склалати вступні іспити на 1 курс магістратури, як для більшості спеціальностей.
На жаль Ви не надали підтвердження цієї інформації.

Якщо саме так і є то норма про відрахування через 10 днів після початку навчання на Вас не може поширюватися.
Відрахування можливе лише з підстав встановлених ЗАКОНОМ і лише після погодження із студрадою та профкомом студентів.

DOCENT
Стаття 46. 
"1. Підставами для відрахування здобувача вищої освіти є:
1) завершення навчання за відповідною освітньою (науковою) програмою;
2) власне бажання;
3) переведення до іншого навчального закладу;
4) невиконання ІНДИВІДУАЛЬНОГО навчального плану;
5) порушення умов договору (контракту), укладеного між закладом вищої освіти та особою, яка навчається, або фізичною (юридичною) особою, яка оплачує таке навчання;
6) інші випадки, передбачені законом."

Стаття 34.
"3. Керівник закладу вищої освіти в межах наданих йому повноважень:

11) ВІДРАХОВУЄ з закладу вищої освіти та поновлює на навчання в ньому здобувачів вищої освіти за ПОГОДЖЕННЯМ з органами СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ та первинними ПРОФСПІЛКОВИМИ організаціями осіб, які навчаються (якщо дана особа є членом профспілки), з ПІДСТАВ, установлених цим Законом;"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!