Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступ на магістратуру в Україну після бакалаврату в Польщі.
Запитання та відповіді на нього

Вступ на магістратуру в Україну після бакалаврату в Польщі.

Katelyn Shevelby
Що потрібно буде здавати для вступу на магістратуру в український ВНЗ після отримання диплому бакалавра в Польщі? По-перше, чи можна з польським дипломом продовжити освіту тут? Чи всі ВНЗ приймають такі дипломи? І ще: потрібно ЗНО для магістратури? Чи то будуть якісь вступні іспити?

DOCENT
1. Так можна. Але, потрібно пройти процедуру визнання іноземного документу про вищу освіту.

"16. При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти (далі - Документ), обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності Документа, що здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2015 року № 504 «Деякі питання визнання в Україні іноземних документів про освіту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 2015 року за № 614/27059."

2. Після визнання - всі.

DOCENT
3. Залежить від спеціальності. Наприклад для

"081 «Право» та 293 «Міжнародне право» - у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (з урахуванням додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю)" - у форматі ЗНО.

"для вступу за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини» - у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань; " - іноземна, у форматі ЗНО.

" з інших спеціальностей - у формі іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань. "

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!