Osvita.ua Запитання Вища освіта Публікації у дипломній роботі
Запитання та відповіді на нього

Публікації у дипломній роботі

Marya Koval
Гарного дня усім, хто читає це повідомлення! В мене таке запитання: чи є публікації/тези обов’язковою умовою в написанні дипломної роботи БАКАЛАВРА? Чи це просто додаткові бали до захисту?
Дякую за відповіді!

DOCENT
Це виключно питання академічної автономіїї закладу.
Але вимога публікацій є завищеною для здобувачів ступеня бакалавра.

"Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти відповідає сьомому рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.

{Абзац восьмий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2145-VIII від 05.09.2017}"

Якщо Ви вже готоєтесь до захисту дипломної роботи бакалавра, то Ви вступили до 5 вересня 2017 року, а значить, на Вас поширювалася попередня норма за якою бакалавр - це шостий рівень НРК, який не передбачає дослідженнь.

"6 - Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у певній галузі професійної діяльності або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій та методів відповідної науки і характеризується комплексністю та невизначеністю умов"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!