Osvita.ua Запитання Вища освіта Каким нормативно-правовым актом регламентируется досрочная сдача сессии?
Запитання та відповіді на нього

Каким нормативно-правовым актом регламентируется досрочная сдача сессии?

Наргиз
Дело в том что,у меня намечается свадьба на время проведения сессии и не будет возможности сдать.Могу ли я в заявлении написать эту причину?Примут ли её декан или зам.декан?

aladdin85
Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах (Наказ Міністерства освіти України № 161 від 02.06.1993), ч.2 п. 3.12.2.2:
«Вищий навчальний заклад може встановлювати студентам індивідуальні терміни складання заліків та екзаменів. При використанні модульного контролю екзамени можуть не проводитись.»
Якщо використовується модульний контроль і є можливість отримати екзаменаційну оцінку автоматично, скористайтесь нею. Якщо ж ні, то напишіть заяву на ім'я декана. Як видно з норми, немає конкретних причин, які можуть бути підставою для складання екзаменів поза сесією; а вищий навчальний заклад «може», але не зобов'язаний встановлювати індивідуальні терміни. Тому відмова декана буде правомірною. Але причина досить вагома, тому можна сподіватись, що Вам «підуть назустріч» (допоможуть).
Отже, законодавчо така можливість існує. Але останнє слово — за деканатом.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!