Osvita.ua Ваші запитання Вища освіта чи можу я працювати вчителем
Запитання та відповіді на нього

чи можу я працювати вчителем

виконавець
Доброго дня!Чи можу я працювати вчителем,маючи лише вищу юридичну освіту.Якщо так,то які предмети я можу викладати?

Володимир Мініч
Стаття 54 Закону України "Про освіту" №1060-XII від 23 травня 1991 року згідно з якою: "Педагогічною діяльністю можуть займатися особи з високими моральними якостями, які мають відповідну освіту, професійно-практичну підготовку, фізичний стан яких дозволяє виконувати службові обов'язки". Відповідно до статті 24 закону України про загальну середню освіту №651-XIV від 13 травня 1999 року сказано: "Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати професійні обов'язки в навчальних закладах системи загальної середньої освіти".

Володимир Мініч
Такі ж вимоги містяться у Наказі Міністерства освіти України №292 від 5 серпня 1993 року Про затвердження Типового статуту середнього загальноосвітнього навчально-виховного закладу, згідно з пунктом 42 якого: "Педагогічними працівниками закладу освіти можуть бути особи з високими моральними якостями, які мають відповідну педагогічну освіту, у певних випадках - професійну практичну підготовку, фізичний стан яких дозволяє виконувати покладені на них функції".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!