Запитання та відповіді на нього

Чи можна не відпрацьовувати три роки, якщо навчаєшся на бюджеті?

Сергій Никончук
Доброго дня!
В університеті наголошують на необхідності відпрацювання трьох років або компенсації за навчання. Скажіть будь-ласка чи маю право я не відпрацьовувати й при цьому не сплачувати компенсації?
дякую!

DOCENT
Якщо ви підписували угоду про відпрацювання, то відпрацьовувати прийдеться.

4. Керівники вищих навчальних закладів після зарахування осіб на навчання за державним замовленням укладають з ними угоду
5. За рік до закінчення навчання міністерства, ....
укладають контракти з виконавцями державного замовлення відповідно до кількості замовлених місць, подають міністерствам ... що мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, які виконують державне замовлення, перелік місць працевлаштування та умов, які вони зобов'язуються створити
випускнику.
6. Згідно з угодою випускник зобов'язаний глибоко оволодіти всіма видами професійної діяльності, передбаченими відповідною кваліфікаційною характеристикою, та відпрацювати у замовника не менше трьох років, а вищий навчальний заклад забезпечити відповідні якість та рівень підготовки фахівця з вищою освітою.
8. Випускники, які уклали угоду з вищим навчальним закладом після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років.

Сергій Никончук
дякую!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua