Запитання та відповіді на нього

Всі спеціалісти тепер будуть магістрами?

Маріанна
Згідно закону нового про вищу освіту всі хто вже мають диплом спеціаліста будуть прирівнюватися до магістра. А як бути тим у кого вже є диплом магістра? Тобто ті хто вже мають магістра тепер будуть одинаковими з тими що також мають спеціаліста? Хіба це справедливо? Це правильно я зрозуміла? Дайте будь ласка розгорнуту відповідь.

Наталія
Правильно поняли. Те, кто потратил лишний год на учебу в магистратуре - зря потратили время(а те, кто учился платно,-еще и деньги). Мало того. что диплом магистра - это будет то же, что диплом специалиста, но и те, кто пошел на работу с дипломом специалиста будут иметь на 1 год больше трудового стажа, чем те, кто этот год провел на стационаре в магистратуре, соответственно. надбавку за стаж специалисты будут получать годом раннее.Несправедливо. но где вы видели в нашей стране справедливость? (В Беларуси, кстати, выпускники-магистры, как и выпускники с красными дипломами первые 3 года получают надбавку к зарплате 10 процентов)

Вилен (МОДЕРАТОР)
А в чем разница сейчас? Ее нет, у специалистов такие же права, как и у магистров. Так было и есть:)

Наталія
В правах - да, но все же сейчас хотя бы психологически в глазах администрации диплом магистра стоит на какую-то ступеньку выше диплома специалиста, он дает определенное преимущество при приеме на работу или при сокращении, так как при других равных условиях этот диплом, все же, предполагает более высокую квалификацию.

Маріанна
Так сьогодні магістри мають більші права. Вони ж можуть викладати в училищах, коледжах. І при прийомі звичайно на роботу більше цінують магістрів. А от чи є у них надбавка до зарплати більша ніж в спеціалістів це вже я не в курсі, але думаю що могла би бути.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua