Запитання та відповіді на нього

Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою?

Ирина Сафьяник
за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Владимир Шаповал
ні

Ирина Сафьяник
навіщо відповідаєш якщо сам ще не вчився

Kate Online
так, буде. Вже всі читали Закон, який буде працювати з 2016 року. нам у вузі навіть говорили

Ирина Сафьяник
значить бакалавр тепер став повною вищою освытою?

Mary Ann
закон войдет в силу только в 2016?...

Осипов Леонид
Все одно диплом бакалавра відповідатиме старому переліку посад. Не залежно від того буде це повна вища освіта або базова.

Наталія
Все равно будет соответствовать старому перечню должностей? Я вас умоляю. Кто у нас когда смотрел на соответствие должностей, дипломов и каким-то перечням ? Кого захотели - того на ту должность и поставили, доучиться всегда можно заочно когда-нибудь потом... Даже в положении про аттестацию сказано, что работник, кот. занимает определенную должность без соответствующего образования считается таким, что соответствует данной должности, если его стаж занимает...(здесь варьируется 5-8-... лет)

Анастасія Ніколаєнко
якщо 4 роки провчилась то так , Вище , а далі магістратура то то ще краще, але більше всього ціниться практика

катя
Та не дуже і ціниться практика. В мене 20 років пед. стажу, закінчила у 2015 році бакалавра, а мене все прирівнюють до молодшого спеціаліста. І навіщо такі закони?

Поважна_перс0на
ні

bobby
Відповід на запитання насправді проста. Все залежить від роботодавця. В більшості випадків роботодавець під наявністю вищої освіти розуміє диплом спеціаліста або магістра, при чому вказує це в вимогах.

Анна Кучерявая
Але в ЗУ «Про вищу освіту» ніде чітко не вказано, що "Отримання ступеня бакалавра означатиме здобуття повної вищої освіти"

Андрій Жулинський
По-перше, новим законом про вищу освіту не передбачено такого поняття як повна вища або неповна вища освіта.
По-друге, мова у законі йде про 5 рівнів вищої освіти. 1) початковий (молодший бакалавр), 2) перший (бакалаврський) 3) другий (магістрський) 4) освітньо-науковий (доктор філософії в галузі знань), 5) науковий (доктор наук).
кваліфікаційні вимоги до посад доречі теж вже давно змінили.
І якщо хтось сумнівається, загляньте у закон про державну службу, в якому передбачено право особи претендувати навіть на посаду начальника управління облдержадміністрації з рівнем освіти бакалавр (усі посади категорії Б,В).. а категорія "А" - особи, що займають найбільш відповідальне становище - зами.губернаторів, губери, міністри, заступники і вище.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua