Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна перевестися на іншу спеціальність?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна перевестися на іншу спеціальність?

Катя Дарчук
Добрий день. У мене запитання: навчаюся на 4 курсі, після зимової сессії маю шанс перевестись на бюджет на 1 курс іншої спеціальності?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання дає стаття 4 Закону України "Про Вищу освіту"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!