Запитання та відповіді на нього

Что делать, если ВУЗ при переводе не отдает документы?

Оля
По правилам перевода в другой ВУЗ, я написала заявление о переводе в том ВУЗе в котором училась, оно подписано деканом, проректором и ректором. Туда, куда я перевелась, заявление приняли, создали личное дело, в общем дали добро на перевод. Я сдала академразницу, и ходила на пары. Скоро сессия, и мне сказали, что могут не допустить меня к сессий, так как мой бывший ВУЗ не отправил мои документы и не выдал приказ о переводе. Я туда поехала, а мне сказали что это заявление не действительно, так как оно написано 30.08. 2013., а уже декабрь месяц. Сказали, что я должна писать новое заявление, либо о переводе или об отчислении. Но приняли меня в другой ВУЗ по этому заявлению, то есть если я напишу новое, то старое будет недействительное и учусь я как бы незаконно. Подскажите, что делать!?

DOCENT
Для початку, зверніться в той ВНЗ, в який Ви перевелись з проханням надати інформацію про дату і номер вихідного листа в якому мав міститися запит про одержання поштою Вашої особової справи від попереднього ВНЗ. Не погано було б мати також копію запиту. Пункт 11 Положення про переведення.
Далі зверніться до Вашого попереднього ВНЗ про надання інформації про дату надходження цього запиту. Пунктом 12 Положення про переведення передбачено видання наказу про відрахування в зв'язку з переведенням і надсилання особової справи в тижневий термін.
У разі ж відмови видати наказ у встановлений термін такі дії мають ознаки злочину передбаченого статтею 367 Кримінального кодексу України "Службова недбалість ".
В такому разі рекомендую підготувати заяву про злочин до Прокуратури за вказаними ознаками і ознайомити з нею представників попереднього ВНЗ. Певен, що за таких умов наказ буде видано і особова справа надіслана на новий ВНЗ.

Оля
Ви маєте на увазі, просто написати заяву, але не подавати в прокуратуру, а показати в попередньому ВНЗ, таким чином їх трохи злякати?

DOCENT
Якщо звичайно у Вас є всі документи і всі вони були отримані в легальний спосіб.
А перевірок прокуратури ніхто не любить. Скоріше за все вони злякаються, якщо Ви про демонструєте знання своїх прав.

Оля
Всі документи є в наявності та отримані легально. Дякую за пораду.

DOCENT
Бажаю успіхів.
Певен, що питання вирішиться ще на етапі, коли Ви спитаєте в колишньому ВНЗ інформацію про дату надходження та вхідний номер запиту про передання Вашої особової справи з нового ВНЗ. Особливо якщо копія запиту буде у Вас в руках.
Якщо ж ні то хай дадуть пояснення: чому отримавши запит вони не виконали вимоги п.12 Положення про переведення.
Дата Вашої ініціюючої заяви для виконання цих вимог не має значення.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua