Запитання та відповіді на нього

Можно ли учиться в двух разных учебных заведениях на бюджете?

Марина Малинина
Можно ли учиться в 2х разных учебных заведениях на бюджете?

Марина Малинина
Учась в ВУЗе поступить в техникум.на дневное отделение

DOCENT
Навряд, що Ви зможете виконувати навчальний план в двох ВНЗ, якщо будете навчатись за денною формою навчання в них обох. Якщо ж в одному ВНЗ Ви навчаєтесь за денною формою, то за заочною формою Ви можете навчатись і в інших. В інші ВНЗ Вам необхідно буде надати копії документів про освіту (атестат сертифікати ЗНО ) та довідку з ВНЗ, де Ви на стаціонарі, про те що у них оригінали.

DOCENT
Це питання регулюється пунктом 5 Розділу ХVIII Умов Прийому.
5. При одночасному навчанні за кількома формами (окрім двох денних) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання.

При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у вищому навчальному закладі зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у вищому навчальному закладі протягом строку навчання разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали цих документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua