Запитання та відповіді на нього

Чи існує посада "методист підготовчих курсів"?

Методист
Добрий день!
У 2013-2014 нав. році кількість слухачів очно-заочних та вечірніх підготовчих курсах нашого педагогічного університету складає 120 осіб, з терміном навчання 8 місяців, яких обслуговує 2 працівника - методист 1 категорії та провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки.
Адміністрація віші попередила, що згідно наказу МОН № 665 від 01.06.13 року "Про затвердження кваліфікаційних характеристик професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів" не передбачено посада методиста підготовчих курсів, ким я зараз працюю. Пояснить мені, будь ласка, чи існує така посада та правомірно перевести мене на посаду фахівця, якщо мій педагогічний стаж на цій посаді складає 15 років? Дякую.

DOCENT
Перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників затверджено Постановою КМУ №963 від 14 червня 2000 р. Постанова передбачає посади "методист" та "вихователь-методист" для педагогічних працівників. Крім того серед посад науково-педагогічних працівників є посада "завідувача підготовчим відділенням".
Крім того Класифікатором професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 28 липня 2010 р. № 327 визначається ще кілька професій, що мають в своїй назві слово "методист".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua