Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можу я розірвати контракт з університетом?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я розірвати контракт з університетом?

Kostia Yarytenko
скажіть будь ласка чи можу я зараз розірвати контракт з університетом та забрати гроші(нещодавно вступив)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, можна, ст. 652 Цивільного Кодексу України передбачає розірвання договору у разі істотної зміни обставин.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!