Osvita.ua Запитання Вища освіта У скількох вузах можна навчатись заочно?
Запитання та відповіді на нього

У скількох вузах можна навчатись заочно?

кукушкина
1)У скількох вузах можна навчатись на заочній формі, коли вчишся на денній ( платній)
2) Чи входить в число поданих документів у вузи , подані на заочну форму до 1 серпня

Вилен
Кількість ВНЗ, в яких особа навчається на заочці необмежена.

aladdin85
Питання досить неоднозначне, тому я звернувся за офіційною консультацією.
- За телефоном інформаційної підтримки МОН повідомили, що законодавчо немає обмежень щодо кількості заочних форм (тільки можливі проблеми у разі «зіткнення» сесій), але в іншому відділенні, яке більше стосується такої освіти, посилались на пункт 17.2 Умов прийому, де зазначено «...за ДВОМА освітньо-професійними програмами за напрямами підготовки...», і цим обґрунтували неможливість навчання більш, ніж на двох напрямах.
- За телефоном інформаційної підтримки "ОПОРИ" спочатку сказали, що можна, але після озвучення думки Міністерства сказали, що «має бути якесь обмеження», але якщо «система пропустить» вступ на декілька заочних і подальше навчання, то «такий варіант можливий».
Такий зміст повідомлень.

Вилен
Отже, моя думка не була спростована експертами, а тому залишається вам побажати успіхів у навчанні і фінансових статків, щоб на все навчання висталило б.

aladdin85
...І відповідь на друге запитання: будь-яка подача документів до ВНЗ враховується, в т.ч. подача на заочне навчання. А чи зараховується подача документів на заочну форму як окрема спроба за умови подачі документів на той самий напрямок на денну форму, залежить від ВНЗ (маю приклад як зарахування, так і незарахування).

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!