Запитання та відповіді на нього

Як отримати чорнобильські пільги?

Аня Козак
У мене є чорнобильске посвідчення 4-го ступеню, воно дає право на безкоштовний гуртожиток(рік), харчування і, по слухам, подвоєну стипендію. Чи дійсно воно дає ці пільги?І коли мені пред"являти це посвідчення?Чи при подачі оригіналів в вуз чи пізніше?Коли я подала оригінали в виш, то меня сказали, що воно не треба.Підскажіть будь ласка, що робити?

aladdin85
«Особам, віднесеним до категорії 4...надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги:
- пільги, передбачені пунктами...3, 5, 6, 7, 15 статті 22» (п.1 ст. 23 Чорнобильського закону (ЧЗ))
«Студентам із числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи гарантується надання гуртожитку, якщо вони не мають житла, а також виплата підвищеної стипендії в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України» (п.6 ст. 22 ЧЗ).
Про стипендію Вам роз'яснять тут: http://pon.org.ua/socialny-zahyst/stypendii/105-stipendija-studentam-chornobilcjam.html (з урахуванням Вашої ситуації).
Всі ці моменти варто з'ясовувати уже після початку навчання, тим паче, саме так Вам порадили у приймальній комісії. Тому поки посвідчення не потрібно, потім звернетесь до деканату для отримання роз'яснень. [[можливо, хтось доповнить або уточнить, якщо я щось неточно описав]]

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua