Osvita.ua Ваші запитання Вища освіта Скільки предметів можна буде здавати на ЗНО
Запитання та відповіді на нього
Владислав
Скажіть будь ласка коли точно стане відомо скільки предметів можна буде здавати на ЗНО у 2013 році та коли буде реєстрація?

Yaroslava Khrushch
Як можна з першого класу перейти у третій?

Иван Петриченко
У 2013 році абітурієнти зможуть скласти ЗНО з 4 предметів на вибір. Це визначено наказом \"Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році\". Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання має розпочатися у січні. Це буде зазначено у Порядку проведення ЗНО у 2013 році, що має бути затверджений Міністерством освіти найближчим часом.

Свєта Вроб
Я хочу попробувати поступити у ВНЗ Польщі після 11 класу цього року.Чи цей ВНЗ буде входити до цих 4 в які можна подати чи ні, оскільки сертефікати ЗНО там не потрібні?

Anton Tkachenko
Чи мають грузинські університети якісь навчальні програми для студентів з інших країн? Якщо так, то де про це можна почитати? Було б файно, якщо б на сайті з'явилася стаття про навчання в Грузії! Дякую.

Valeria Schastlivaya
Скажіть будь ласка коли будуть затверджені програми ЗНО 2013??

Олександр
Дети учатся в школе-учебники выдали одни -учатся по другим(которые покупали) а контрольные требуют еще одного автора!

РМК
Чи має право педпрацівник на пільгову пенсію, якщо працює на основній роботі методистом райво, та за суміщенням вчителем у школі з навантаженням 6 годин?

Иван Петриченко
Програми зовнішнього незалежного оцінювання з тестових предметів щороку розробляє та затверджує Міністерство освіти. За підготовку програм ЗНО відповідає Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, що належить до сфери управління Міністерства освіти. Оскільки Міністерство освіти є достатньо закритою установою, не лише з точки зору зв’язків з громадськістю, а й з погляду розуміння відповідальності за роботу своїх підрозділів, дати відповідь про конкретну дату публікації програм у міністерстві не можуть. Ще у вересні в Інституті змісту освіти щиро дивувались питанню їхньої причетності до затвердження програм ЗНО 2013 року. В Українському центрі оцінювання, відповідальному за проведення ЗНО, ситуацію не коментують, зазначаючи, що затвердження програм ЗНО це сфера відповідальності Міносвіти. Тому відповісти на запитання коли будуть програми ЗНО-2013 зараз складно!!!

Natali
Добрий день! Моя донька з 1-го по 6 клас навчалася в Росії, у 7-му класі закінчила вивчати курс з російської мови в Україні. У 8 класі перейшла до іншої школи, де російську мову вивчали як факультатив. У результаті - дочці у свідоцтво не внесли оцінку з російської мови. Чи можна це виправити ?

Иван Петриченко
Для вступу до вищих навчальних закладів Польщі складати тести ЗНО не потрібно. Детально про умови навчання в Польщі та умови вступу ви можете дізнатись під час виставки "Освіта за кордоном" 15-17 листопада у Києві, де буде представлено більше 15 польських університетів. Посилання на виставку нижче. Якщо у вас немає можливості відвідати Київ, ви можете звернутись до освітніх агентств, що спеціалізуються на польському напрямку навчання.

Oksana Lozenko
Шановна Світлана, для вступу у польські вузи результати ЗНО вам не потрібні.
Рішення про зарахування може бути прийнято по поточних оцінках за 10 та частково 11 класи навіть до отримання шкільного атестату. Зарахування можливе у грудні- травні.
Детальна інформація по спеціальностях за посиланням нижче.
З радістю проконсультуємо вас з питань освіти в Польщі за телефонами (044)2217899 та 0664846314.
З повагою,
Команда А-пріорі

Наталия
Чи буде змінена програма для 1 класу на наступний рік, або де взяти дітей, які відповідали б рівню підручників та програми? В дитячому садку дітей майже нічому не навчили, деякі навіть кольори не розрізняють, а з математики вже в другому семестрі вони мають вивчити лічбу в межах 100!(яку, до речі, раніше вивчали в другій чверті 2 класу!!!!)

Наталия
Программа - это вообще наболевшее, дети с каждым годом все сильнее деградируют, а в министерстве думают, что к нам гении приходят( к 11 классу наверняка станет ясно как им учиться)

Олександр
я задавал вопрос не о деградации детей и нашего если можно так сказать среднего образования-а о том когда будет известно по какой программе официальной занимаются наши дети???

Учитель со стажем
Формально ответить на вопрос „По какой программе и учебникам занимаются наши дети” достаточно просто. По тем, которые утверждены Министерством образования и науки Украины. Ежегодно министерство приказом определяет перечень учебных программ, учебников и пособий для школ всех типов. Сложность в другом: утвержденных программ обычно несколько, а под каждую программу выпускается по несколько альтернативных учебников, а под каждый учебник – по несколько пособий для учащихся (тестовых тетрадей, сборников контрольных работ и т. д.). Школа, согласно своего статуса (обычная, профильная, углубленная) выбирает учебную программу, заказывает необходимые учебники. И вот здесь начинается самое интересное – заказали учебники одних авторов, а получили других (то, что было в наличии!). Учитель порекомендовал приобрести какое-то пособие, например тестовые тетради, а часть родителей купила тесты без грифа Министерства, которыми в школе пользоваться запрещено… Наша с вами жизнь вносит такие коррективы… А предметов, что изучаются в школе два десятка! Тут и учителю разобраться не просто, а тем более родителю…

Кристина Мартынюк
Скажите, пожалуйста, всё-таки во сколько университетов можно подавать документы и на сколько факультетов? Спасибо.

Константин
Уважаемая Кристина!
Согласно проекту условий приема в вузы Украины на 2013 год - в 5 вузов на 3 направления подготовки в каждом из них.

Изменится ли что-то в окончательном варианте условий - надеюсь станет понятно через неделю-другую.
Но, скорее всего, нет

Константин
Додам до Ивана: єдина, затверджена на сьогоднішній день програма ЗНО 2013 - світова література

Oksana
Скажите, пожалуйста, почти все образовательные выставки проходят в Киеве. К сожалению, так часто ездить туда возможности нет. Есть ли какая-нибудь рассылка или другой способ узнать, какие основные темы освещались на выставке или другую интересную информацию по образованию за границей о которой рассказывается на данных выставках?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!