Запитання та відповіді на нього
Владислав
Скажіть будь ласка коли точно стане відомо скільки предметів можна буде здавати на ЗНО у 2013 році та коли буде реєстрація?

Yaroslava Khrushch
Як можна з першого класу перейти у третій?

Иван Петриченко
У 2013 році абітурієнти зможуть скласти ЗНО з 4 предметів на вибір. Це визначено наказом \"Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році\". Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання має розпочатися у січні. Це буде зазначено у Порядку проведення ЗНО у 2013 році, що має бути затверджений Міністерством освіти найближчим часом.

Свєта Вроб
Я хочу попробувати поступити у ВНЗ Польщі після 11 класу цього року.Чи цей ВНЗ буде входити до цих 4 в які можна подати чи ні, оскільки сертефікати ЗНО там не потрібні?

Anton Tkachenko
Чи мають грузинські університети якісь навчальні програми для студентів з інших країн? Якщо так, то де про це можна почитати? Було б файно, якщо б на сайті з'явилася стаття про навчання в Грузії! Дякую.

Valeria Schastlivaya
Скажіть будь ласка коли будуть затверджені програми ЗНО 2013??

Олександр
Дети учатся в школе-учебники выдали одни -учатся по другим(которые покупали) а контрольные требуют еще одного автора!

РМК
Чи має право педпрацівник на пільгову пенсію, якщо працює на основній роботі методистом райво, та за суміщенням вчителем у школі з навантаженням 6 годин?

Иван Петриченко
Програми зовнішнього незалежного оцінювання з тестових предметів щороку розробляє та затверджує Міністерство освіти. За підготовку програм ЗНО відповідає Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, що належить до сфери управління Міністерства освіти. Оскільки Міністерство освіти є достатньо закритою установою, не лише з точки зору зв’язків з громадськістю, а й з погляду розуміння відповідальності за роботу своїх підрозділів, дати відповідь про конкретну дату публікації програм у міністерстві не можуть. Ще у вересні в Інституті змісту освіти щиро дивувались питанню їхньої причетності до затвердження програм ЗНО 2013 року. В Українському центрі оцінювання, відповідальному за проведення ЗНО, ситуацію не коментують, зазначаючи, що затвердження програм ЗНО це сфера відповідальності Міносвіти. Тому відповісти на запитання коли будуть програми ЗНО-2013 зараз складно!!!

Natali
Добрий день! Моя донька з 1-го по 6 клас навчалася в Росії, у 7-му класі закінчила вивчати курс з російської мови в Україні. У 8 класі перейшла до іншої школи, де російську мову вивчали як факультатив. У результаті - дочці у свідоцтво не внесли оцінку з російської мови. Чи можна це виправити ?

Иван Петриченко
Для вступу до вищих навчальних закладів Польщі складати тести ЗНО не потрібно. Детально про умови навчання в Польщі та умови вступу ви можете дізнатись під час виставки "Освіта за кордоном" 15-17 листопада у Києві, де буде представлено більше 15 польських університетів. Посилання на виставку нижче. Якщо у вас немає можливості відвідати Київ, ви можете звернутись до освітніх агентств, що спеціалізуються на польському напрямку навчання.

Oksana Lozenko
Шановна Світлана, для вступу у польські вузи результати ЗНО вам не потрібні.
Рішення про зарахування може бути прийнято по поточних оцінках за 10 та частково 11 класи навіть до отримання шкільного атестату. Зарахування можливе у грудні- травні.
Детальна інформація по спеціальностях за посиланням нижче.
З радістю проконсультуємо вас з питань освіти в Польщі за телефонами (044)2217899 та 0664846314.
З повагою,
Команда А-пріорі

Наталия
Чи буде змінена програма для 1 класу на наступний рік, або де взяти дітей, які відповідали б рівню підручників та програми? В дитячому садку дітей майже нічому не навчили, деякі навіть кольори не розрізняють, а з математики вже в другому семестрі вони мають вивчити лічбу в межах 100!(яку, до речі, раніше вивчали в другій чверті 2 класу!!!!)

Наталия
Программа - это вообще наболевшее, дети с каждым годом все сильнее деградируют, а в министерстве думают, что к нам гении приходят( к 11 классу наверняка станет ясно как им учиться)

Олександр
я задавал вопрос не о деградации детей и нашего если можно так сказать среднего образования-а о том когда будет известно по какой программе официальной занимаются наши дети???

Учитель со стажем
Формально ответить на вопрос „По какой программе и учебникам занимаются наши дети” достаточно просто. По тем, которые утверждены Министерством образования и науки Украины. Ежегодно министерство приказом определяет перечень учебных программ, учебников и пособий для школ всех типов. Сложность в другом: утвержденных программ обычно несколько, а под каждую программу выпускается по несколько альтернативных учебников, а под каждый учебник – по несколько пособий для учащихся (тестовых тетрадей, сборников контрольных работ и т. д.). Школа, согласно своего статуса (обычная, профильная, углубленная) выбирает учебную программу, заказывает необходимые учебники. И вот здесь начинается самое интересное – заказали учебники одних авторов, а получили других (то, что было в наличии!). Учитель порекомендовал приобрести какое-то пособие, например тестовые тетради, а часть родителей купила тесты без грифа Министерства, которыми в школе пользоваться запрещено… Наша с вами жизнь вносит такие коррективы… А предметов, что изучаются в школе два десятка! Тут и учителю разобраться не просто, а тем более родителю…

Кристина Мартынюк
Скажите, пожалуйста, всё-таки во сколько университетов можно подавать документы и на сколько факультетов? Спасибо.

Константин
Уважаемая Кристина!
Согласно проекту условий приема в вузы Украины на 2013 год - в 5 вузов на 3 направления подготовки в каждом из них.

Изменится ли что-то в окончательном варианте условий - надеюсь станет понятно через неделю-другую.
Но, скорее всего, нет

Константин
Додам до Ивана: єдина, затверджена на сьогоднішній день програма ЗНО 2013 - світова література

Oksana
Скажите, пожалуйста, почти все образовательные выставки проходят в Киеве. К сожалению, так часто ездить туда возможности нет. Есть ли какая-нибудь рассылка или другой способ узнать, какие основные темы освещались на выставке или другую интересную информацию по образованию за границей о которой рассказывается на данных выставках?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua