Osvita.ua Запитання Вища освіта
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Яна Тушишвили
Чому не працює розділ Пошук спеціальностей по предметам ЗНО 

Чому не працює розділ Пошук спеціальностей по предметам ЗНО

Елена Пашковская
Перепоступить 

Я поступила в 2016 году на бюджет в университет, в 2017 году сессию не закрыла и меня отчислили, могли ли я повторно в 2017 году поступать на бюджет и получить высшее образования

lox2176332
Повторное поступление на бюджет 

Здравствуйте , в 2015 году я поступил на бюджет , но в связи с тем что я только переехал из Луганска финансовое положение не позволило учится и я бросил учебу , жить было негде и я банально уехал перед зимней сессией не явившись на неё , в общем отучился семестр. Сейчас слышал что можно повторно поступить на бюджет что я и хочу сделать в следующем году. Скажите что из себе представляет возврат средств и можно ли заранее брать справку для него с прошлого места учеба , скажем взять сейчас , а поступить в следующем году ? Заранее спасибо

Виктория Яковенко
Льготы абитуриентам 2017 года 

Добрый день . Хочу спросить , есть ли льготы детям в университете , которые потеряли кормильца ?

Стася
Чи обов`язково здавати хімію або фізику на ветеринара? 

Привіт, я здавала Українську мову і літературу, історію України, біологію та географію. Я дуже хочу поступити на ветеринара, але всі кажуть що треба було здавати хімію або фізику для вступу на ветеринарний факультет. Чи є такий університет де можна вступити на ветеринарний факультет, за такими предметами як в мене?

Misha Polonchik
Педагог в університеті 

Щоб працювати у ВНЗ викладачем, можна закінчити лише бакалаврат чи потрібно ще й магістратуру? Чи може той, хто отримав вищу освіту "Філологія. Українська мова (література)" викладати в університеті?

Misha Polonchik
Педагог в університеті 

Щоб працювати у ВНЗ викладачем, можна закінчити лише бакалаврат чи потрібно ще й магістратуру? Чи може той, хто отримав вищу освіту "Філологія. Українська мова (література)" викладати в університеті?

Natali
Чи можна викладати в педколеджі із дипломом магістра початкової освіти (2000 рік випуску) 

Диплом магістра 2000 рік випуску дозволяє викладати педагогіку в педагогічному коледжі.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!