Osvita.ua Запитання Вища освіта
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Тетяна
Чи є ще набір на другу вищу освіту, юридичну 

Доброго дня!Чи є ще можливість вступити в 2018 році без ЗНО на другу вищу освіту, дякую

Dmitry Voronin
Пропуск первого месяца пятого семестра. 

Нахожусь в Германии и могу приехать только в конце сентября . Учусь в медицинском, можно ли как-то удаленно решить вопрос пропуска ? Какое заявление можно написать ? Как эту проблему решить ?

Богдан
Безкоштовна освіта: типи закладів?? 

Запитання таке: учився в університеті на бюджетній основі. Але професія не була мені цікава і потрібна. Тепер хотілось би отримати цікаву і потрібну професію. Знаю, що друга вища вже платна, але чув, що на інший ступінь вищої освіти можна вступити на бюджетній основі. Відповідно, хотілося б дізнатися, у яких типах закладів я зміг би отримати безкоштовну освіту? Ну там коледжі, технікуми, училища... І якого рівня акредитації мають бути ці заклади?

Viola
Академічна різниця: правила перерахунку 

Як правильно вирахувати академічну різницю: якщо в навчальній програмі нового ВНЗ - 4 кредити, а в моїй акад. довідці - 3,5. Потрібно буде ці предмети заново здавати, чи доздавати різницю, чи можна прирівняти 4 і 3,5? Чим, яким документом це регулюється? Якщо відмінність становить більше ніж половина кредиту ЄКТС, то виникає академічна різниця (МОН). А якщо 0,5 кредиту, то академічна різниця не виникає? Чи є загальні для всіх ВНЗ правила?

Viola
Академічна довідка: правила формування 

Як таке можливо: ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ мого ВНЗ з певних дисциплін програми навчання за моєю спеціальністю вказує кількість кредитів - 4, а моя довідка містить з цих дисциплін - 3,5 кредитів. Чи мені недописали, чи ВНЗ недовиконав згідно програми? Що робити, якщо їх має бути 4? І це саме той навчальний план, за яким було навчання (навіть в заліковій кількість кредитів відрізняється від тих, щр в довідці). Мені з усих предметів вписали на 0,5 кредитів менше, ніж в навчальному плані. Моя академічна довідка недійсна?

Viola
Академічна різниця, як формується академічна довідка 

Як таке можливо: ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ мого ВНЗ з певних дисциплін програми навчання за моєю спеціальністю вказує кількість кредитів - 4, а моя довідка містить з цих дисциплін - 3,5 кредитів. Чи мені недописали, чи ВНЗ недовиконав згідно програми? Що робити, якщо їх має бути 4?

Viola
Академічна різниця, поновлення в ВНЗ 

При поновленні на навчання в інший ВНЗ (магістратура, останній курс) як вираховується академічна різниця: якщо в навчальній програмі нового ВНЗ - 4 кредити, а в моїй акад. довідці - 3,5. Потрібно буде ці предмети заново здавати, чи доздавати різницю, чи можна прирівняти 4 і 3,5? Чим, яким документом це регулюється? Яка процедура поновлення: треба звертатись з заявою до ректора чи декана? Які правильні дії для поновлення на бюджет?

Yana
З комерції на бюджет. 

Я навчаюся на 1 курсі на комерції, проте хочу навчатися за рахунок держави на тій самій спеціальності в тому самому вузі. Чула, що можливо потрапити на бюджет при умові високих балів і вільних місць (якщо такі взагалі будуть). Такий варіант важко втілити в життя і конкуренція на те вільне місце може бути дуже великою. Та чи можна скласти ЗНО і додаткові іспити знову, і вступити на 2 курс але вже на бюджет. А якщо мій рейтинговий бал буде не достатньо високий на бюджет, то чи можливо продовжити навчання на платному? Чи потрібно в другому варіанті спершу забирати документи з вузу і чи він взагалі можливий?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!