Osvita.ua Запитання Вища освіта
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Alex
повторний вступ на магістратуру 

Я зараз навчаюся на 1 курсі магістратури на бюджеті. Я планую його кинути, не складаючи сесію. Логічно, що відшкодовувати потрібно гроші за атестовані семестри чи ні? Я хочу вступити наступного року на іншу спеціальність на магістратуру, але мене цікавить, як краще вчинити, адже жоден кредит на новому місці навчання мені зарахований не буде. Так-от, як розібратися з оцим відшкодуванням?

OleZHka
Хочу піти з ВНЗ. 

Хочу піти з ВНЗ вчився з 1 вересня 2017 року, хочу забрати документи чи повернуть мені гроші?

Misha Chernyavsky
Як підписана спеціальність Фізична реабілітація у переліку спеціальностей 2018? 

Що треба здавати на "Фізічну реабілітацію"? Не можу знайти цю спеціальність у переліку 2018 року.

Татьяна Никифорова
Осталась ли в ВУЗах специальность - среднее образование, здоровье человека? В каких? 

В 2017 году была специальность: среднее образование - здоровье человека. Остается ли она в 2018 году? Если нет, то что взамен? Будет ли в школе такой предмет или он аннулируется? Что взамен?

Ketrin Strelchuk
бакалавр. За новим законом - це повна вища освіта? 

В 2016 році я закінчила університет за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. За новим законом - це повна вища освіта?

Andrey
Чи може людина з освітнім рівнем "Бакалавр" зі спеціальності " права" ,працювати в органах прокуратури ,згідно нового закону... 

Чи може людина з освітнім рівнем "Бакалавр" зі спеціальності " права" ,працювати в органах прокуратури ,згідно нового закону про освіту

Andrey
Чи може людина з освітнім рівнем "Бакалавр" зі спеціальності " права" ,працювати в органах прокуратури ,згідно нового закону... 

Чи може людина з освітнім рівнем "Бакалавр" зі спеціальності " права" ,працювати в органах прокуратури ,згідно нового закону про освіту

Maria Melnichuk
Чи можна змінити спеціалізацію? 

Навчаюсь на 1 курсі історичного факультету, де існує поділ на 2 спеціалізації: "історія та правознавство" та "історія, українознавство та туристично-краєзнавча справа". Спочатку не мала сумнівів і все-таки вирішила обрати напрям "історія, українознавство та туристично-краєзнавча справа". Проте зараз, детальніше дізнавшись про дисципліни, що вивчатимуться на цій спеціальності, у мене з'явились сумніви на рахунок правильності свого вибору. Поки що я проходжу загальноуніверситетський навчальний курс, вивчення поглиблених дисциплін за спеціалізацією у цьому семестрі ще не почалось. Чи можливо зараз змінити напрям?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!